Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vše co je uvedeno v článku mně nezajímá.
  Co by bylo fajn:
  -česká Siri
  -meranie krvného tlaku v Apple Watch 7
  -zvýšenie bezplatného úložiska v icloud

  Dnes má proběhnout představení projektu Apple rouška. Na první pohled bude v podstatě nerozeznatelná od jiných roušek, ale několik rozdílů tam bude. Uvnitř bude led pásek, který bude fungovat jako svítilna, takže už nehrozí držení mobilu rukou, když si budete chtít posvítit. Kromě toho bude v roušce zabudovaný měřič dechu, který bude propojen s aplikací zdraví Apple a jakmile budete dýchat málo/moc zavolá automaticky záchranku, kromě toho dokáže odhalit přítomnost alkoholu. Rouška bude mít i bluetooth, pomocí kterého bude sledovat další roušky v okolí a jakmile se k sobě přiblíží dva lidé na menší vzdálenost, než jsou dva metry po delší dobu, automaticky zavolá policii. V rouška bude zabudovaný mikrofon, takže budete mít zase o něco kvalitnější zvuk při telefonování. V neposlední řadě bude obsahovat také GPS pro sledování polohy. K dispozici bude ve dvou barvách – bílá a rose gold, přičemž obě budou nabízeny ve dvou variantách – základní za 100€ a verze plus, která bude obsahovat navíc i gumičky na připevnění roušky na hlavu, tahle verze vyjde na pouhých 250€. Možná vás bude zajímat řešení napájení roušky, to bude probíhat skrze integrovanou baterii uvnitř, zde se z hygienických důvodu nepočítá s tím, že budete roušku nosit déle než dva dny a tak se nebude moct dobíjet. Tohle řešení vzniklo částečně i kvůli ekologii, protože kdyby v balení byla nabíječka, lidé by s ní mohli nabíjet i svůj iPhone a to je neekologické, protože lidé vlastnící iPhone už nabíječku mají.

  Hezká parodie. A to jsem hodně iOvce a do Apple sypu slušné peníze a jeho produkty mám skutečně rád pro jejich přidanou hodnotu.

  Všichni jste vedle. Bude to bomba, už se to ví. Potvrdil mi to Petr Mára a další insideři.

  Apple bomba? Je pravda, že takovou věc konkurence v nabídce nemá. Očekával bych chytré funkce jako odpalování na dálku a nějaký senzor pro monitoring lidí v okolí. Fajn by taky bylo, kdyby to před odpálením fungovalo jako chytrý reproduktor, aby to teroristé mohli aktivně využívat a jen jim to neleželo ve skladu.

Vložte vlastní komentář

celý text