Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je dobře. Ten člověk není v pořádku a měl by se léčit. Hlavně ho čeká po ztrátě prezidentské imunity několik desítek trestních oznámení za stamilionové dolarové daňové úniky.

  Tak hlavně, že Biden z jeho politikou “chudáci černoši” je v pořádku jeho politika co navazuje na Obamovou bude bohužel pro Evropany daleko větší pruser a celková cenzura než nastolil Obama.
  Tihle novodobý komunisti, kteří chtějí pro všechny vše ale makat ne(u nás Piráti), ti kteří cenzuru schovávají za politickou korektnost a rasismus jsou o dost horší a nebezpečnější než nějaký Trump.
  Stačí se podívat, jak se díky těmto novodobým komunistům změnilo třeba Švédsko – 2015 krásná a bezpečná země, 2019 : 250 pumových útoků , 300 přestrelek gangy si rozdělují zemi a politici a policie jenom přihlíží – tohle je výsledek politiky těhle neomarxistů.
  Takže opravdu radši Trumpa na anabolikách než tuhle sebranku co nám přejmenovává knihy a bourá sochy kvůli rabujícím a řvoucím davům.

  Souhlasim S Vami, zlaty Trump, protoze ted se v USA zacnou dit veci, ktere lidem s racionalnim pohledem na svet prijdou jako zly sen.

  Bohuzel to bude realita…

  Do konce zbyva 1384 dnu :/

  Za to ten komunista Biden co omlouvá rabující a vraždící černochy je fakt výhra 😂.
  Bohužel tuhle US politiku odse**me i my v Evropě a daleko více než za Obamy.
  Snad jen u nás ty Piráty nepustěj rozhodovat, jelikož nechci mít tady to to mají v tom “vyspělém západě (antentáty, přestřelky, vraždy na ulicích nogo- zóny atd. Stačí příklad Švédsko .
  Takže zlatý Trump a kdo to nevidí je asi opravdu slepý. Kdyby v té Americe zastřelil místo té ženy černošku, tak se v US zase rabuje a idioti si budou před nimi klekat.
  Nic dobrého nás bohužel nečeká …

  Je tristní, jak dlouho trvalo, že většině došlo o jakého pošuka jde. Nechci se chlubit, ale už před 3 lety jsem vyslovil názor, že bude těžké Trumpa z WH dostat až volby prohraje. I tenhle pokus o „revoluci“ jsem předpověděl. Twitter je hlavní informační médium , kudy Trum šíží své fantazie, lži, urážky a vyhrožování. Měl být zablokován už dávno. Chápu, že je to u prezidenta těžké, ale když Vás bude prezident ohrožovat nožem, taky mu ho seberete. Prezident , neprozident.

  Predtym sa ho vsetci bali, nech pisal cokolvek a rozsiroval tie jeho Fake News. Ked vidia, ze to ma spocitane, zrazu sa socialne media tvaria ako dodrziavaju pravidla.

  Blokovat jakekoliv nazory, je spatne a bolsevicke… Furt se vsede plive na Cinu, tohle je uplne stejna cenzura. Prumerne inteligentni clovek, rozezna blabol sam, nepotrebuje nekoho, aby mu blokoval nazory druhych.

  A s tímhle webem to souvisí jak? Pokud psal Trump tweety z iPhonu nebo Macu, rozhodně to nesouvisí s tématikou tohoto webu. Od těchto věcí jsou jiné weby, kde bych tuto informaci očekával, tady takový článek nemá co dělat. Prosím, dodržujte zaměření stránky nebo váš web přestanu sledovat, je to čím dál častější porušování tématiky webu, které mě nutí hledat hodnotnější články mezi stále větším balastem a to mě přestává bavit..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.