Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    V prvom rade by som rád redakcii aj Vám všetkým ostatným poprial, aby bol pre Vás rok 2021 najlepší, najziskovejší a najšťastnejší vo Vašom živote a možno aby ste mali trochu viac strpenia s miestnymi diskutujúcimi, napríklad so mnou ;-). Ak ide o rok 2020 a Apple, myslím si, že tentokrát naozaj nemôžem nesúhlasiť a bol to pre Apple neskutočne vydarený rok. Všetky Macy konečne dostali poriadnu klávesnicu a začali sa zbavovať starých deravých prehrievajúcich sa Intelov – sláva. Ak by som mal napísať, čo sa nevydarilo, (hoci je to subjektívna vec), podľa mňa by mal byť na prvom mieste MacBook Air s Intelom zo začiatku roka – bez chladenia a so starým procesorom – jeho nevydarenosť je ešte znásobená špičkovým MacBookom Air s M1. iPhony vnímam trochu inak ako Vy, podľa mňa SE a klasická 12ka už nedáva zmysel – 12ka preto, že 64 nemôže stačiť nikomu a pri 128 už sa oplatí pridať pár drobných a kúpiť PRO, SE má na druhej strane archaický dizajn a je lepšie trošku priplatiť a ísť do 12 Mini.

    Je zvláštní ze spousta lidem paměť 64GB připadá nesmyslná. Schválně jsem to vyzkoušel na starším iPhonů a pokud použijete neomezená data na sim tak s paměti nemáte žádný problém.

    Bych to obrátil a ihned odpověděl…. Co se Applu letos povedlo? Nic….

    Tak upřímně doufám, že se moji firmě nebude dařit stejně jak Applu, vydělat téměř 200 miliard dolarů v čistém zisku za rok, to je skutečně výsledek toho, že se vám nic nepovede….

    Tento rok mi přijde, že naopak výjimečně Apple představil revoluční věc a to jsou jejich procesory do maců. Pokud si myslíte, že toto není odvážné, tak nevím co by mělo být odvážnějšího. Z technického hlediska je tohle obrovský krok, který si jen tak někdo nemůže dovolit. Obzvláště, když jsou jejich procesory tak o 3 generace před Intelem a AMD (používají 50 % hardwarovou kompresi).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.