Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A + opravenie chabej batérie.. moj polročný MBP prechodom na Big Sur stratil 1/2 výdrže batérie, myslim ze 5h je na taky stroj veeelmi chabé a žerie mi to nervy

  Ak ide o MacBooky a bolo by to na mne (čo samozrejme nie je), tak by som TouchBar buď odstránil alebo prerobil, lebo v takomto stave mi príde kontraproduktívny. Prvý problém vidím v tom, že veľa ľudí, čo používa Mac, využíva aj externý monitor a dodnes neexistuje žiadna externá klávesnica s TouchBarom. Čakal by som konzistentnosť naprieč modelovou radou Macov, ale Mac Pro a iMac Pro Touchbar nemajú a MacBook Pro ho má, takže každé zariadenie sa ovláda svojím spôsobom inak a je v tom zmätok. Druhý problém je umiestnenie – keď píšem, tak hocikedy sa ho nechtiac dotknem a na niečo kliknem a keďže nemá haptickú odozvu ani citlivosť na tlak, tak ani neviem, že som klikol. Dal by som ho vyššie nad klávesnicu alebo ešte lepšie – úplne by som ho vyhodil preč. Keď robím na MacBooku, tak sa pozerám na displeja keďže každá aplikácia má iné rozloženie prvkov na TouchBare, ak chcem niečo stlačiť, musím sa pozrieť dole na Touchbar, stlačiť to a znova hore na displej. O 100% rýchlejšie to spravím klávesovou skratkou a nemusím odvracať zrak.

  To ja bych spise uvital kdyby nejak pohli s aplikaci Photos napric platformami.
  Dat na velky iPad editaci z iOS je nejvetsi chyba. Opravit funkcnost klonovaci razitka tak, aby se zmeny prenesly do knihovny a tim i na dalsi zarizeni.
  Moznost vymazani nepotrebnych wallpaperu by taky byla vec k dobru.

  A navratove gesta nejen ve Finderu by byly tresnickou na dortu.

  Pokud autor ma na 16” MBP zaseky v Safari, tak ma asi neco hodne spatne napric systemem. Mam na mem starickem MBP 2014 aktualne 320zalozek v hlavnim a 125 zalozek v private a nesleduju popisovany problem.

  Já bych chtěl v Mac OS Night Shift na externím monitoru, i když zrovna nepatří mezi těch pár Applem podporovaných modelů nebo možnost nastavit spárované HomePody jako zvukový výstup pro počítač a ne jej zapínat přes AirPlay z několika podporovaných aplikací.

  Ja by som bol rad, keby sa priloha v maile spravala ako priloha. Aby sa automaticky neotvarala, aby sa neprikladala do tela emailu, aby bola v tej odpovedi, kde ju odosielatel prilozil a nie na konci celeho vlakna a aby vlakno v dlhsej diskusii islo pekne pod sebou a neposuvalo sa do prava.

  Ako je eko system uplne super prepojeny, tak je podla mna nativna aplikacia mail uplna tragedia.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.