Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  udelat jen system je hovadina to by se applu vymstilo strasnym zpusobem a hromadou zalob, takhle apple nepremysli

  Taky si nemyslím, že by vyrobili celé auto, to je přece jen velké sousto a určitě by bylo mnohem více úniků kdyby šlo o celé auto. Spíše to bude nějaký systém nebo samořiditelný kit, který půjde namontovat na určité modely aut.

  Ne. Nebude ani jedno, ani druhé. To totiž nejde. Tesla se bude nutně muset spojit s nějakou automobilkou, zřejmě americkou, jinak krachne. Dnes má už EV skoro každá automobilka a prémiové jsou kvalitativně někde jinde než Tesla za podobné peníze. Apple by musel mít obrovský trumf v rukávu, kterým by zaplatil celý vývoj vozu a to nevím jestli má. Pokud má tak smeknu a budu rád. Varianta zástavby systému je nesmysl. Pokud někdo ví jak fungují aktivní bezpečnostní systémy, tak ví, že to není možné. Napojení na jednotku motoru, převodovky, sladění s daty z kamery, čidel , GPS …… To se opravdu nedá srovnat s rádiem. No uvidíme, řekl slepý :-)

  O tom, že Tesla krachne se mluví už asi 5 let a mezitím se Tesla stihla stát nejhodnotnější automobilkou světa;)

  Ale ne díky autům, kvalitě, nebo prodejum, ale díky akcionářům… Tyto věci má Tesla jedna z nejhorších na světě…

  jj, asi jako Nokie, co? Kdysi nejvetsi a pak prudky pad na dno, protoze ji vsichni predbehli. Mimochodem, Tesla nikdy nebyla za celou historii v zisku.

  Mají trumf v rukávu – prachy. Zajímavé je akorát to, že např. mercedes od vývoje autonomního vozu upustil s tím, že na to nejsou technologie. Možná spojí síly právě s Applem.

  Proč je dojezdová vzdáenost nedostačující? Kolikrát ročně potřebuje běžný řidič za den uject nad 300 km? Auta budou jako mobily, budou se nabíjet každej večer. Pokud se vyvine superbaterie, tak se budou nabíjet jednou týdně. Nic, na co by si člověk nezvyknul?😊

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.