Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokial bude na tom bežať akýkolvek MS OS tak je to nepoužitelné zariadenie. MS zaspal s Windowsami a jeho derivátmi už pred 10 rokmi. Nedokázal zarezať tak ako Apple staré verzie a furt sa pláca v problémoch-vid win 10.

  … aha, a proto má necelých 90% trhu osobních počítačů, Mac OS necelých 10% a zbytek je na Linux a Chrome OS, a tak to jo, to MS opravdu zaspal.

  👍. Přesně. Je třeba mít otevřenou mysl, která nebrání zášti na MS v racionálním úsudku. V podstatě první tablety, chytré telefony a spoustu dalších zařízení měl Microsoft. To, že to neumí obchodně dotáhnout do konce, nebo s novinkou přijde příliš brzy, kdy technologie ještě nejsou schopny nabídnout adekvátní UX, je věc druhá.

  Pamatuji doby, kdy se Apple vysmíval tomu, že na notebooku nemohou běžet aplikace pro tablety, nebo že Android má „mnoho“ různých rozlišení obrazovek, nebo odsuzování klávesnice k tabletu. Nyní? iPad Pro s klávesnicí a myší! MacBook Pro na kterém spustím iPad aplikace.

  Už jen čekám na MacBook s dotykovou obrazovkou…

  Ne proto ne. Je to proto, že Widle jsou a hlavně byli vždy jednoduše rozšiřitelné (kradené) a podporované lecjakým krámem stejně jako u Androidu. S vlastní použitelností to opravdu nemá co dělat.

  Jak bylo popsáno výše.. Nehledě na to, Windows je stále sstém, na kterém je možné dělat jakoukoli činnost. + MS je nezařezal právě z toho důvodu, že na něm spustím jakýkoli SW, který pro Windows kdy byl napsán, hra z 90. let? Není problém. MS má 90% trhu s osobními počítači a v podstatě 100% korporátu. Nemůžou si dovolit psí kusy alá Apple

  To je blabol.

  W10 ne na tom pro desktop pouziti naopak nejlepe z tria OSX, W10, Linux.
  Co MS vyrazil Ballmera, je ta firma velice progresivni a dnesi W10 Pro s integrovanym HyperV hypervizorem a WSL2 (Windows Subsystem for Linux) je to s prehledem nejlepsi desktop pro pracovni pouziti.

  A kompatibilita je obrovsky prinos.
  Ted jsem si na Steamu koupil za par 2 dolary hru Max Payne z roku 2001, pres vanoce mam trochu casu na hrani. Super zabava. Na tohle na macu zapomen.

  Ten Surface Pro X zas tak velký výkon nemá, ale vydrží na baterku celkem dlouho a má skvělý displej. A hlavně normálně velkou klávesnici, na rozdíl od Surface Go. Doufám, že do příští verze dají nějaké CPU schopné konkurovat M1.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.