Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Už mám od soboty na svém iPhonu X nainstalováno 🙂

  Možná tak Beta verzi. Zde se bavíme o oficiální public verzi.

  Nehlásilo mi to public beta, ale jen iOS 14.3 a aktualizace měla nějakých 4,05 Gb. Takže to bude zřejmě plná verze. Beta profil však mám nainstalován.
  Žádné problémy jsem nezaznamenal. Baterie drží plus mínus stejně a pocitově cítím rychlejší odezvu určitých aplikací a lepší stabilitu.

  Ježišmarja Václave, ty idiote. Samozřejmě máš beta verzi. Jednak oficiální verze nevyšla a jednak sis sám odpověděl, když máš nainstalovaný vývojářský profil.
  To xy: sice GM verze je finální, ale furt je to beta, která nebyla vydána ofiko. Takže není úplně pravda, že je to naprosto totožná verze. I GM může být opravena, pokud se na poslední chvíli něco zjistí.

  to Týpeček:
  V tom případě bych měl mít dnes večer zřejmě ke stažení plnou verzi, ne? Přiznám se, že jsem trochu zmatený. 😄
  Jelikož když jsem měl iOS 14.0 nainstalovanou ještě před oficiálním vydáním, žádná aktualizace se mi po ofiko vydání už neobjevila. 🤷🏻‍♂️ 😁 Hlásila se mi stejně jako teď. Prý když mám vývojářský profil, mám k dispozici plnou verzi ještě před oficiálním vydáním jako bonus. Říká sám Apple.

  Bohužel pro tebe aktualizace nebude dostupná. Půjde ti až ta další ofiko verze. Taky jsem to několikrát v minulosti řešil.
  Proto pokud chci jít pryč z bety, tak mažu vývojářský profil cca 14 dní před vydáním nové ofiko verze..

  to Týpeček:
  Dobré vědět. Díky 😃
  Příště dám na tvou zkušenost a profil včas odstraním, abych jel na ofiku. 👍
  I když velký rozdíl by mezi nimi být snad neměl, ne? 🤷🏻‍♂️🙂

  Je to stejný. Ale jde spíš o “pocit”, že máš stabilní verzi a že ti budou chodit už jen ofiko aktualizace 👌

  Úžasné odhady!!! Kdyby se na to vysrali a šli dělat něco rozumného … třeba se učit český jazyk a jeho pravidla pravopisu

  Opět v seznamu chybí iPad pro první generace který update také dostane. Asi by chtělo opravit si tu vaší šablonu z které to jen kopírujete…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.