Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud jsem hledal dobře a skutečně stojí 65000, vidím určitou zbytečnost nad touto recenzí. Člověk, který si je chce koupit, si je jist, že je chce a recenze ho zkrátka zajímat nebude.

  Dovolim si nesouhlasit, kupoval jsem si tv za 100 tisic minuly mesic a hledal jsem recenze na celem internetu a cetl jich desitky. Auta za miliony se take testuji a recenzuji a to vcetne kousku za desitky milionu

  Zdravím, těch 50 metrů pod hladinou je myšleno z nadsázkou, nebo jste pane Roman myslel jeskyni bez vody pod hladinou oceánu? 10Atm je tak spíš na ten bazenék, co jste popsal dále. Jinak recenze hezká a hodinky dělo.

  Ahoj všem, právě po x letech vlastnictví AW 1., 3.nike, 5.nike série přecházím na Garminy, sice ne na Marq Driver, ale na Delta Tactixs, u všech modelů vyšší řady je beztak vnitřek Fénixů, jde pak jen o materiály a funkce navíc. Jsem zvědavý jak se s tím popasuji.
  Držte palce :)

  Jenom jeden detail k ovládání hudby na hodinkách. Hodinky umožňují si do vnitřní paměti uložit vlastní skladby a playlisty ze Spotify. A také pak ovládat hudbu která hraje na telefonu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.