Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já tedy doufám že ne.

  Tiež dúfam že nie, hlavné je aby dotiahli meranie krvného tlaku do dokonalosti , design môže ostať aký je, je super.

  Veľa lacných hodiniek ponúka „meranie“ krvného tlaku, ale pravda je, že taká vec ako meranie tlaku nejakými optickými senzormi v skutočnosti neexistuje. Takto namerané hodnoty sú asi náhodne generované čísla.

  Hlavně, aby byla v další generaci možnost použít LTE verzi v ČR.

  Tak to nezalezi na Applu ale na nasich operatorech…na to zadna generace hodinek nema vliv

  Ale má. Stačilo by, aby Apple implementoval ve světě obvyklejší verzi eSIM, než tu, co v hodinách tlačí teď a je mu to vyčítáno nejen u nás.

  Nejrozsirenejsi esim je od applu, ma nejvice prodanych kusu, ale taky je nejslozitejsi a nejdrazdi nez u stredoveke esim u samsungu, ja chci mit jednu simku na vse a tl apple umi nejlip.

  Michal: Stačilo by aby se probudili naši operátoři a mákli, když to u sousedů už dávno jde. Jenomže to by nesměli být líný a lakomý. Nevím proč bych měl používat obvyklou esim, která neumí dublovat stejné číslo telefonu.

  Tyto koncepty mi přijdou jako zbytečná ztráta času pro všechny strany. Slintá se nad něčím, co s největší pravděpodobností nikdy nespatří světlo světa. Navíc mi to přijde hrubě nedomyšlené – některé hrany jsou moc ostré, což by zespodu bylo na ruce asi nepříjemné a z vrchu by se hodinky mohly snadněji poškodit.

  Design hodinek takto určitě vypadat nebude. Myslím, že zůstanou pořád stejné, jen možná pár úprav. Co mě ale zaráží, že i na těch konceptech mají rádoby“designéři“ potřebu, dělat okolo displeje rámy jak vrata do chlíva :-( Apple by měl zapřemýšlet a u všech zařízení zůžit, nebo odstranit rámečky.

Vložte vlastní komentář

celý text