Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bodaj by nie, keď vidia že ovečky to akceptujú :)

  Ty chytraku, tak proc podle tve logiky neprodava Samsung za ceny Applu? A proc musi davat na sve nejlepsi telefony slevy 10tis? :-D Protoze to proste neni Apple a nikdo ty ceny akceptovat nebude.

  a viděl jsi cenu opravdových vlajek Samsungu? Kam se na to hrabe cena Applu. Apple je proti nim „za lidovku“ :-)

  reálny prípad práve včera si manželkina kolegyňa kúpila iphone SE v balení kábel aj ten s koncovkou usb-c síce majú doma zopár nabíjačiek ale nie s USB-C takže pekne do obchodu kúpiť nabíjačku a , aby sa nebála že to bude šunt tak cena 15€ plus balenie odpad dovoz cesta a podobne takže tento iphone bol pre životné prostredie zátažou a nie plus ako sa myslelo

  Takže si ji koupila a už ji má, že? Takže až si bude kupovat příští telefon, adaptér už bude doma a nebude muset pro nový.. občas je dobré dívat se trochu dopředu. Inovace často přináší větší okamžité náklady (spotřebu) za cenu budoucího dlouhodobého snížení…

  Radši ještě pořádně študuj mladej,Apple má to nabíjení pomalejší,ale rozhodně vymakané a nehoní se za čísly jak čínští… prostuduj si alespoň zatím teploty baterií při těch extra nabíjeních atd.

  Myslím si, že je to krok správným směrem a Samsungu za toto rozhodně tleskám. Planetu máme jen jednu
  a nebude se ji přece zaplavovat plasty.

  Určitě je to správné rozhodnutí s ohledem k ekologii, ale odstranění nabíječky a sluchátek z balení by mělo odpovídat i relevantní snížení ceny. To se nestalo, proto lidi remcají a naprosto je chápu.

  No a protoze nechapes nic a asi neumis pocitat, tak ti reknu, ze iPhone 12 PRO ma vetsi vybavu a 2x vetsi pamet, a presto stoji stejne, jako loni 11 PRO.

  Noo to jen mamrají Ti co nikdy nekoupí!!!Řeší ty i blbiny za pár korun jako nabíječka! Se podívejte na základ Iphone 12 Mini včetně 5G a Oled! A třeba rok 2016 a představení cen Iphone 7!Asi proto je normál cena 12Pro co nejde sehnat! Když nemáš ,tak jsi ani nikdy neměl nově představenou vlajku např . za ledvinu:) ,tak kupuj střední třídu droidů!Pořád řešit nabíječku s výrobní cenou +~ 100kč,když jdou koupit všude a co když zrovna nechceš a máš radši bezdrát podtácek nebo magsafe, no každému nevyhovuje ta obyč,takle je alespoň na výběr!

  Stejně jako u Applu, tohle nebudu chválit – byť mám Samsung. V obou případech je to postavené na hlavu, jediný rozdíl je v tom, že Samsung u vlajek dodává USB-C adapéry trošku déle, takže šance že jej budu mít doma je o mnoho vyšší než u Applu, kde byly pouze u 11Pro verzí.

  Ale jsem zvyklý, a vždy tomu tak bylo, že adaptér je součástí telefonu a v případě prodeje/darování apod., šlo kompletní balení včetně adaptéru a kabelu. Takže argument, že všichni mají doma desítky adaptérů, je naprosto idiotský. A to jak u Samsungu, tak u Applu. Nezlobte se na mě.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější