Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám HiFi sestavu za víc jak 100k a ani tak bych si nedovolil říct že má „excelentní“ zvuk. To slovo je určené pro něco opravdu vyjimečného a to se v oblasti zvuku v téhle cenové kategorii najít opravdu nedá.

  Miki a všiml jste si toho, že je v článku jasně zůdrazněno, že se jedná o hodnocení v rámci dané cenové kategorie? …. jinak gratuluji k sestavě.

  Já to vnímám tak že když je něco excelentní tak je to prostě excelentní a případné chyby nejdou omlouvat cenou, ta se u něčeho excelentního neřeší. To je můj osobní názor na věc. Proti tomu repráčku vůbec nic nemám, naopak musím říct že se mi velmi líbí. :)

  Gratulovat někomu ke koupi čehokoli mi přijde dost směšné :-D nebo počkat, ono to bylo myšleno jako ironie, tak pak OK.
  Spíš bych majiteli pogratuloval k excelentním uším, pro mĚ by to byly vyhozené peníze, já nepoznám ani rozdíl mezi sluchátky za cca 1500 a přes 12 K pro mě hrajou ty za 1500 lépe :-D Ale asi jseh holt hluchoň :D

  Tá sranda nemá batériu??? Nechápem…
  ( Tak to synovi posuniem môj SoundLink Mini Bluetooth II…….)

  Tak to mně dostalo, malej reprák, co k němu vede drát OMFG! To je tragický produkt, když je to bez baterie a nemůžu si ho vzít třeba ven.
  SoundLink Mini Bluetooth II raději nikomu nepřenechávej, ten reprák je fakt na dvě věci, bez baterky a s ohyzdným člahounem. Ale ostatně jak všechno od Apple ekofašistické firmy, co vyrábí jen neopravitelné šmejdy!

  A kdo tady píše o hraní reprákem na veřejnosti? Myslel jsem třeba na chatu, zahradu, nebo kdekoli si ho můžeš dát po bytě, když je bezdrátový, má to svoje výhody.

  Pěkný pěkný pěkný.
  Jen bych nevyzdvihoval jen tu angličtinu.Se Siri se dá komunikovat i v jiných jazycích😉Třeba čínsky atd😜Ale jinak,recenze dobrá.Už se na něj těším.👍

  Mal som to objednané na alze, ďakujem za recenziu. Práve tá bola dôvod, prečo som objednávku zrušil a objednal Bose.

  možná by někoho zajímal důvod tvého rozhodnutí

  Človek nekupuje malý reprak každý deň a ani ho často nemení… preto nemám možnosť si vyskúšať kvalitu zvuku. Verím ale, že ten, kto píše tieto články tú možnosť má. Ak uvedie v závere článku že to hraje slušne (odhad známka 2) :-) a niekde uvedie že to hraje výborne, je voľba jasná. Samozrejme rátam v rozumnej cenovej kategórii.

  Bosse je o několik levlů výš než tenhle mrňavý „zmetek“ a to dokonce i BT reprák od JBL! Tohle se může válet akorát doma, jako asistent…

  Nesnáším takové lidi kteří chodí po městě s reprakem a pouštějí tam ty své debilni písničky a dělaj ze sebe kdoví co…

  Co máš furt za problém retarde?! BT znamená svobodu a můžeš si vyhrávat kde chceš. Že je někdo dement a vyhrává v tramvaji, nebo n.a ulici, to už je druhá věc. Já BT repráky mám doma a bez šlahounu je to super, stejně, jako myš a klávesnice bez kabelu. Nebo si je beru na chalupu a tam nikdo není komu by to vadilo. Tak si ty debilní kecy nech od cesty ty potrate.

  Má už někdo předobjednávku z Alzy doma..? myslíte, že to dorazí do Vánoc? Koukám, že už ani neuváděj konkrétní datum, ale jen „prosinec 2020“ :-X

  Nevím, možná jsem až moc staromilec a paranoik, ale nevidím jediný rozumný důvod pro koupi takového (byť prý excelentně hrajícího ;) chrchlometu s jistě nemálo kvalitním trvalým = 24h(!) prostorovým odposlechem, který určitě nikdo nikdy nikde nemůže zneužít. Jako instalovat si dobrovolně za vlastní prachy štěnice po celém domu/bytu, v extrémech snad i na hajzl :D, nemůže nikdo s alespoň minimálním zbytkem zdravého rozumu.

  Počkejte, ale počítač nebo mobil, které umí zcela to stejné co ten homepod (co se odposlechu týká) máte nebo ne?

  Spis jde o to pokrytectvi Apple vs Google. Spehuji oba, jen jeden dela ze ne. A ano mam telefon, jsem ale ochotny trochu soukromi za pohodli obetovat. Peace

  Omyl pane, HomePod & spol. jsou v prostorovém od-poslechu daleko vykonnější, jak i ten nejlepší mobil či NTB. Navíc jsou v naprosté většině připojené TRVALE bez jakýchkoli byť i jen sw restrikcí. Mobil/NTB vždy též lze uložit/odložit tak, aby nemohl/neměl co poslouchat. Navíc z některých lze stále odebrat zdroj napájení = aku ;)
  Zato takovejhle ŠMEJD si tam furt pěkně trůní a POSLOUCHÁ, což je mimochodem, a nikdo mi to nevymluví, jeho PRIMÁRNÍ ÚČEL, i kdyby „jen“ k tomu marketingovému vy/ZNE/užití………
  Hlavně je třeba naučit CVIČENOU OPIČKU, aby neměla sebemenší potřebu/důvod ho byť i jen na vteřinu odpojit, ideálně je třeba vytvořit pěkně silnou FEŤÁCKOU ZÁVISLOST na tom jinak zcela zbytečném KRÁMU ;)

  A pokud si náhodou ZCELA MYLNĚ myslíte, že HLASITÁ HUDBA z HomePodu (& spol. ;) pře/na/RUŠÍ ODPOSLECH, tak si PROSÍM UVĚDOMTE, že i při NEJVYŠŠÍ HLASITOSTI Vás Siri (& spol. ;) stále PERFEKTNĚ SLYŠÍ :D Je třeba mít na paměti, že taková PROCESSINGOVÁ (+další ;) HIGHTECH (za jakýmže PRIMÁRNÍM ÚČELEM ;) není rozhodně zadarmo (vs mini ceny, za které se tyto přístroje již i u Apple – samo zde na jeho poměry – prodávají! ) a NĚKDO to rozhodně NĚČÍM ZAPLATIT MUSÍ :P

  Od té doby, co má každý v kapse telefon vybavený mikrofonem a připojením k internetu, se žádné štěnice nikam instalovat nemusí. Je to zbytečná práce. Nedělejte si iluze, že bez Homepodu mini jste v tomto ohledu ten zmíněný člověk s „minimálním zbytkem zdravého rozumu“.

  Určitě někoho zajímají žvásty co vedete doma o tom co bylo k obědu nebo jaká je šéf piča.
  Děláte jak kdyby byl každej Franta Mrázek. Tam by to mělo smysl 🤣. Netvrdím že se to neděje ale nehrajme si na mafoše. To že jste do daňovka nedal všechno opravdu apple nezajímá 🤣🤣

  Na zahranicnich serverech jsem cetl, ze nelze dva homepody mini pripojit k PC a udelat stereo. Tim, ze to jde pres Airplay, jde pripojit vzdy jen jeden.

  Ano a proto je to zbytečný další předražený krám. Všude na webu píšou, že zvuk je vyloženě příšerný. Za ty prachy lze koupit jiný mnohem lepší reprak a ještě k tomu bude mít navíc baterku.

  Kdyby jste měl srovnat zvuk Homepodu Mini s 27″ iMac, má to smysl? Odhlédneme-li od rozdílu mono/stereo

  Dobrý den Johnny, ten zvuk je na jiné úrovni u HomePodu.. mnohem lepší, plnější, má basy atd. Zkártka řekl bych nesrovnatelný + mnohem vyšší hlasitost při zachování pěkného zvuku. Ale zcela upřímně, pokud máte 27″ iMac, pak bych být na vašem místě k němu řešil něco jako Klipsch 2.0 nebo KEF 2.0 případně 2.1. Mají krásné reproduktory a ten zvuk je někde naprosto jinde.

  Trošku starší téma, ale snad nevadí. Tak jsem ho už pořídil taky. Chtěl jsem ale ten žlutej, kterej nikdo nemá skladem a nevědí kdy budou. Tak jsem ho objednal na německém Apple Storu přes Mailbox.de. Jako nehraje zle, ale toho výkonu moc nemá. Porovnával jsem s BOSE Revolve a je to nebe a dudy. Ale ten zase neumí wifi a airplay. Hlasitos proti BOSE tak poloviční a o basech se nedá moc mluvit… Ale zase když už hraje, tak hraje uplně čistě, stejně jako BOSE. Po přečtení všech možných recenzí jsem čekal víc. Ale neva. Chtěl jsem něco do koupelny, co bude umět Airplay2, abych mohl decentně pokrýt celý byt (BOSE Soundtouch v kuchyni, BOSE Soundbar500 v ložnici a v ložnici AppleTV4K zapojená do 5.1 receiveru v obýváku). Ráno když vstávám do práce mi samozřejmě stačí ta koupelna a kuchyň, nemusím dělat rockoteku pro celej panelák -:) Takže ve finále spokojenost, funkčnost perfektní. No, Apple…umí. Interkom je už jen takovej bonbonek, to jsem viděl zatim jen u Loxonu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.