Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Oproti Samsung Galaxy Note10+ je baterka v novém 12 mini samozřejmě dost odlišná a výdrž je na procenta mnohem menší. Těžko se mi to ale posuzuje, z obřího telefonu do takového prcka, mé vnímání tak může být dost zkreslené. Jsem zvědav co přinesou další aktualizace. Každopádně jinak jsem z telefonu maximálně nadšený! Po letech s těmi největšími telefony je to opravdu příjemná změna a zjistil jsem, že už velký telefon vlastně nepotřebuji. A to se považuji za poměrně hard core power usera co to ždímá fakt do maxima. Ovšem díky tomu to do noci baterií (zatím) nedávám. :))

    Krom toho rychlejšího vybíjení Maxe v prvních dnech jsem se s žádným výše zmiňovaným problémem nesetkal, bude to asi i tím, že jsem se ho v prvních dnech nemohl nabažit 😁 Nyní už ho pomalu začínám používat standardním způsobem především jako pracovní nástroj a s výdrží není problém a to je většinu času připojený k 5G (wifi téměř nezapínám).

    Tak z tolika MILIÓNŮ kusů a v tak krátkém čase se určitě pár tisíc kousků s vadou najde jako u všech velkovýrobců včetně těch špičkových např. u aut svolávačky;) já jen zkopíroval ze staršího IP do nového a naštěstí vše O.k:)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější