Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tyvoe, Hnujawej nebo jak se ten Xiošit jmenuje nabijí bezdrátově 50W, my si můžeme užit 14W za cenu celého telefonu od větví… Taky vás ten  začíná tak trochu sr*t….?

  Vubec me nezacina s…t. Jak pise Martin – pokud by muj telefon umoznoval nabijet 100000W, tak stejne pouziji 5, max 10W nabijecku. Fyzika osulit nelze.

  To co tady píšeš už není dávno pravda a snaha obhájit Apple za jeho předpotopní nabíjení. Jen podotknu, že používám taky věci od Jabka, ale s tím Fast nabíjením a ničením baterie jsou fámy. Jen příklad; Přítelkyně má skoro rok OnePlus 7T Pro. Nabíjení 30W permanentně a baterie drží pořád stejně. A nikde není potvrzena studie, že to likviduje Baterii, jen kecy na diskuzích, že 5W stačí…

  Ještě připomenu, když sem loni v září kupoval iP11. V první řadě, sem koupil v electroworldu nějakou NoName Fast nabíječku 18W za 450Kc a tím celý rok nabíjel. A predstav si, že sem ho pro roce prodával s 97% kapacity baterie. Byl inzerát i zde. Tu srandovní 5W sem ani nevybalil.

  @Mirek77: No, dělat obecné závěry na zákaldě jedné zkušenosti jedné čínské firmy s jedním čínským modelem telefonu je poněkud předčasné, nemyslíte? Také ono „…dost možná…“ je všeříkající. Oni totiž soudruzi v Číně udělali řadu chyb při vývoji a výrobě toho telefonu, proto má baterii, jakou má, a proto ji rychlé nabíjení likviduje jak ji likviduje.

  Ramone, to je všechno super, jenže sis neuvědomil zásadní věc. Nikdy jsi z té 18W nabíječky do iP nedostal 18W (resp. o něco málo méně, kvůli ztrátám) ale 7.5W, protože více si iP nevezme. Bravo.

  fejk komentář samozřejmě..spam.. každopádně sem si kdysi koupil bezdrátovou nabíječku ty čínské šunty a po dvou měsících začalo nabíjení blbnout a než bych si odrovnal telefon tak sem to vyhodil a nikdy více.. koupil jsem si nabíječku s mifi certifikaci a mám klid..a spokojenost..

  Nikdy jsem se o to jak rychle či pomalu mi nabíječka nabíjí..prostě jsem zvyklý dát večer telefon do nabíječky a ráno si jej vzít a celý den na 100% fungovat. V tuto chvíli mám Xko, úplně to první co bylo..hned jak se objevilo..kolik to je? 2 roky? 3? A dcera mi teď kontrolovala kondici baterky a prý 92%. Myslím, že můžu být v pohodě a tady ty výkřiky že rychle a ještě rychleji jsem nikdy moc nechápal a ani se o to nesnažil..

  ma hodne spatnou baterku i na pomery jabka ktere je tom hur nez nejhur. Je ostuda a obdivuhodne, ze se jim toho vkombinaci s lightningem za ty prachy podari tolik prodat. Asi zacnu prodavat pivo, podmiraky, bez peny a za 150 do vesmirne sedyho pullitru. Tacek jako extra prislusenstvi za dvacku, ten uz prece kazdy musi mit.

  Tak to máš nějaké zázračné Xko, protože moje XSko mělo už po roce 84% kondici. A pak že je ten Apple nějak kvalitní, leda howno, šmejd, jako každý číňan, jen se po tom mladí můžou utlouct, když je iPhone v každém filmu a seriálu, jo Apple asi dost investuje do product placmentu :-D
  Jsem zvědavý u 12ctky, jak na tom bude po roce.

  Noo nad 20W už to asi prasí baterku,brácha Hnujawei Mate a 30W rychlo… po roce a půl kapacita strašně dolů a to na tom hry atd nehraje,takže v běžném používání.

  Tak já jsem měl Xiaomi, nabíjel 5W, rychleji to ani nešlo :D no a po dvou letech baterka zkolabovala, třeba při spuštěném Instagramu letělo dolů tak 1-3% za minutu. Řekl bych že je to kus od kusu a taky trochu o štěstí, jaký kus si zrovna koupíte.

Vložte vlastní komentář

celý text