Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Není to tak úplně pravda. Před Apple One jsem měl Music pro jednotlivce a iCloud 200 GB sdílený. Prakticky ihned, co jsem si aktivoval Apple One, se mi zrušilo předplatné Music a poměrná část peněz do konce období přišla zpátky. Všechny služby jsem měl měsíc bezplatně, tak jak Apple slíbil. Jen s Cloudem byl maličko problém. Po aktivaci Apple One mi naskočilo úložiště 400 GB. a když mi vypršelo předplatné původních 200 GB, tak se peníze normálně strhly a pokračovalo úložiště 400 Gb. Musel jsem původní úložiště snížit na 0, pak se opakoval scénář s vrácením poměrné částky peněz na účet (v obou případech šlo o pár desetikaček, ale ten přístup potěší) a naskočilo mi úložiště 200 GB a všechno jede za jedno předplatné. O tom zrušení jsem se nikde nedočetl, to je tak jediný, co bych mohl Applu v tomhle bodě vytknout.
    Jinak služby v pohodě Apple TV+ sice zatím nic moc bohatá knihovna, ale třeba oproti Netflixu či HBO GO, všechny filmy 4K, Dolby Atmos, Dolby Vision, titulky. Prostě super pokouknutí.

    V mém případě Apple, společně s objednávkou Apple One, vrátil poměrnou část za služby v bezplatném období (např. roční Apple TV v souvislosti s novým zařízením), jako by to bylo zaplacené na rok dopředu. To bylo velmi příjemné překvapení. Trošku to kazí fakt, že využívám asi 330 GB na iCloud, takže když jsem snížil velikost na 200 GB (200 GB z Apple One + 200 GB iCloud), tak mi každý měsíc přijde upozornění, že je úložiště nedostatečné, že nebudu moct zálohovat zařízení apod. Samozřejmě se nic takového nestalo, ale chodí to pořád. Bohužel, podpora Apple je tragická a není schopna to vůbec řešit ani před dál.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější