Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Presne kvuli takovymu displayi nemam rad Samsung. To je mozna hezky kdyz to lezi na stole, ale nechtel bych ho denne pouzivat. Strasne neprakticky.

  Za chvilu takhle bude vypadat kazdej mobil 🙂 bohuzel si budeme muset zvyknout na UFO styl 😃 stejne tak jako novy auta 😃 taky UFO styl 😃

  Já bych to tak černě neviděl. Samsung s tím přišel už před x lety, tehdy to mělo obří boom, a dneska už to dělá zas jen on. :D (A ještě teda Huawei, ale tak ten je celý takový mimo už. :D)

  Nevím ale u Applu se ta budoucnost musí vynasobit ještě jednou aby člověk dostal výsledný rok 🤷‍♂️ takže vlastně se toho nedozijeme…. Apple a budoucnost, to opravdu nejde už k sobě. Nemají co už nabízet oproti konkurenci jelikož apple je závislý na konkurenci. Smutný to příběh…

  citacia z clanku hovori za vsetko: „Jedná se o youtubový kanál, jehož prostřednictvím mohou nejrůznější umělci a tvůrci prezentovat svá díla světu“.

  Ako tak čítam komentáre, ľudia by sa mali naučiť, čo znamená slovo koncept. Každopádne ani ako koncept to nie je zaujímavé, lebo takýto displej neexistuje a nebude existovať, lebo vývoj pôjde cestou ohybných OLED-ov a iPhone bude do pár rokov takisto ohybný (ako už povedali aj leaky, nie koncepty z YT).

  Větší pi*ovinu než takhle roztánutý display až na okraje jsem ještě neviděl. Absolutně nepraktické pro ovládání. Ještě že je to jen koncept.

  Takový to koncept ( celo display) jsem už viděl, když tu byl iPh 5. Bylo by supr se dočkat něčeho podobného dřív, než s tím přijde konkurence .

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější