Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „V osmdesátých letech si osvojil svůj typický styl oblékání, a mluvil o tom, jak se chce stát někým, kdo jednou změní lidstvo navždy.“ Tak to se mu bohužel, nebo naštěstí vůbec nepovedlo. Jediné čeho dosáhl Apple je, že kopíruje a vykrádá pouze bez inovací cizí konkurenci. Nedovedu si představit v čem chtěl jako lidstvo změnit? Rozhodně však na to neměl ani náhodou!

  A proto dnes všechny smartphony a styl jejich využívání vycházejí z prvního iPhonu. Proto dneska máme TW sluchátka, která vychází z AirPodů. A o úspěších z IT, které jsou starší než ty, asi ani nemá smysl se bavit, že? :D Ale jako zkusils to, ne že ne.

  Apple nie je revolučný. Len vylepšuje už dávno vymyslené technológie.

  Ved to rob aj ty a daj nám vedieť ako ti to ide…

  iBeee? Alebo IQ 5? Firma ako je Apple (kdesi medzi top 3 najbohatšie firmy) má vydávať tak extrémne future produkty že nám z každého nového kusu iP spadne sánka. A nie notch v roku 2020 :D ale s ovcami sa ťažko. Nerieš… si zaslepený. Moje rozmýšlanie ovce nikdy nepochopia.

  Pamatuju si, jak vypadaly “smartphony” těsně před příchodem iphonu. Pár jsem jich měl. Člověk musel vzít stylus…pak zhůvěřilosti jako menu, soubor, odeslat…. Stačí se jen mrknout, jak mnoho z těch zařízení vypadalo. Apple přišel s filozofií, kterou v zápětí všichni obšlehli.

  Tož nedávno bol v TV pán čo má asi 500 vynálezov (patentovaných) a v podstate nič z toho sa mu ani nepredáva (také tie zlepšováky na kde čo) pretože to nemá formu, dizajn a v zásade ani úžitkovosť… predávať (pokiaľ nejdete na 0,1% maržu) je dosť ťažké 😊

Vložte vlastní komentář

celý text