Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple nie je revolučný. Len vylepšuje už dávno vymyslené technológie.

  Ved to rob aj ty a daj nám vedieť ako ti to ide…

  iBeee? Alebo IQ 5? Firma ako je Apple (kdesi medzi top 3 najbohatšie firmy) má vydávať tak extrémne future produkty že nám z každého nového kusu iP spadne sánka. A nie notch v roku 2020 :D ale s ovcami sa ťažko. Nerieš… si zaslepený. Moje rozmýšlanie ovce nikdy nepochopia.

  Pamatuju si, jak vypadaly “smartphony” těsně před příchodem iphonu. Pár jsem jich měl. Člověk musel vzít stylus…pak zhůvěřilosti jako menu, soubor, odeslat…. Stačí se jen mrknout, jak mnoho z těch zařízení vypadalo. Apple přišel s filozofií, kterou v zápětí všichni obšlehli.

  Tož nedávno bol v TV pán čo má asi 500 vynálezov (patentovaných) a v podstate nič z toho sa mu ani nepredáva (také tie zlepšováky na kde čo) pretože to nemá formu, dizajn a v zásade ani úžitkovosť… predávať (pokiaľ nejdete na 0,1% maržu) je dosť ťažké 😊

  A proto dnes všechny smartphony a styl jejich využívání vycházejí z prvního iPhonu. Proto dneska máme TW sluchátka, která vychází z AirPodů. A o úspěších z IT, které jsou starší než ty, asi ani nemá smysl se bavit, že? :D Ale jako zkusils to, ne že ne.

  Neřešte ho, buď ho omlouvá věk nebo vypatlanost:-) Neví o čem mluví. A ten notch “argument” je snad už přežitý.
  Ukažte mi jediný Android, který má stejnou technologii jako FaceID a osobně před vámi svůj iP13 Pro rozmlátím, kleknu si a budu se modlit směrem k centrále Googlu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.