Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ono se v podstate o žádné black Friday nejedná. Zboží total nenakoupete levněji, jen k němu dostanete slevovou kartu na další nákup…

  Není to slevová karta, ale dárková. To je sakra rozdíl.

  Slevová karta znamená, že dostaneš slevu cenovou nebo procentuální na zboží v nějaké minimální hodnotě.
  Dárkovou kartu lze uplatnit na jakýkoliv produkt…

  Jestli ti přijde stejné být nucený použít slevovou kartu na nákup třeba nad 1000 Kč, jako možnost využít dárkovou kartu na libovolný nákup, tak to pak jooo…

  Tvrzení „v nějaké minimální hodnotě” je liché. Nemusí tím být sleva podmíněna. Kqždopádně dárková karta je v principu karta na slevu. O danou částku máš zakoupené zboží levnější.

  Furt to očividně nechápeš a pleteš si pojmy a dojmy. Ale dle tvých komentářů jinde chápu, že máš problémy se psaným textem. Vysvětlovat ti základní věci vážně nehodlám. Takže s tímto končím.

  Navíc, Black Friday je a vždy bude výprodej. A výprodej je prodej zboží se slevou. Je mi k hovnu nějaká kartička, když si chci koupit např. nejvyšší řadu MBP a koupím ho v rámci akce Black Friday za stejnou cenu, jako předtím.

  Petře, nechovej se jako čurák. To, že někdo rozporuje tvůj pohled na věc, nebo má jiný názor, vůbec nic nevypovídá o jeho intelektu. Víš o mě naprostý kulový, takže tyhle řeči si nech od cesty. Pa a pusu.

  Apple to tam neprezentuje jako Black Friday, ale pouze jako čtyřdenní akci. Pouze LsA to nazvali jako Black Friday..

  Je mi ukradený, že rozporuješ můj názor. Serou mě lidi, kteří si pletou dvě rozdílný věci. Lidi co si domýšlí věci (jako tvoje reakce u článku s airdpodama) ohledně nějakých audiofilů, když o nich nikdo nepsal. Takže o tobě můžu vědět kulový, ale tvoje schopnosti dost naznačují.

  To, že někdo explicitně nezmínil v komentáři u airpodů audiofily, není nijak v rozporu s mým tvrzením, že to pro audiofily není žádná špička. Já jsem jen upřesnil výrok a ten je zkrátka pravdivý, nemůžeš ho nijak rozšiřovat. Možná by jsi si měl zopakovat výrokovou logiku, třeba by ti to docvaklo. Tyhle prudiče přesvědčený, že ví všechno nejlépe, mám nejraději.

  Když se podíváme na ten slavnej Black Friday u Apple či u jiných resellerů.
  Tak je to výprodej starého odpadu – Intel, Watch 3, Airpods 2 apod. za běžné ceny.

  Když se podívám na negramoty zde, tak je mi jich dost líto. Nikde Applu neprezentuje žádný Black Friday, ale prostě čtyřdenní akce. Že to je v termínu black friday/cyber monday a LsA si to tak nazve, tak nemění nic na faktu, že Apple to tak neprezentuje..

  Ty vole, to že to Apple nazve jinak, ale je to ve stejné datum jako black friday, tak to je fakt něco jiného no :D

  Jo já zapomněl, když si produkt drží stejnou cenu, ale dostaneš dárkovou kartu, tak to je black friday jak vyšitý no.
  Jsem nevěděl, že Black Friday znamená získat dárkovou kartu na další nákup. Asi to má celý svět špatně a Tom to ví nejlíp.

  Teda ty máš dost. Vše víš lépe než ostatní, co ? Nechceš jít do politiky ? Tam je takových vocasů spousta.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.