Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajímalo by mě jak to apple bude řešit s nabíječkou jestli ji opět nedá žádnou a budete si muset koupit mag safe(pochybuju že bude davat bezdrátovou nabíječku v balení). Protože letos se apple mohl vymluvit na to že klasickou nabíječku má doma skoro každej ale bezdrátovou každej nemá.

  Bezdratovou nabijecku tam stejne jako letos, kde u kazdeho zarizeni je nabijeci kabel, nejspise da. Pouze tam nebude adapter do zasuvky.

  MagSafe je k ničemu.
  Telefon nabijí pomaleji než kabel.
  Má pouze krátký kabel který se nedá vyměnit – pokud s tím cestujete bude rychle zalomeny tak jako jiné kabely a musíte koupit novou nabijecku.
  Když telefon při dobíjení chcete používat je to horší než s klasickým kabelem pac mate na zádech puk.
  Telefon se zahřívá více než u klasického kabelu.
  Nevidím v tom jedinou výhodu.

  Doufám ze Apple přestane vymejslet kraviny a dá tam USB-C

  Presne ako píše Michal, ak odstránia port nemá to ani JEDNU výhodu len milión nevýhod! Ak to spravia tak bude načase prestať podporovať tie sprosté vyhulene gebule teple a prejsť na ANDROID konečne. iPhone bez portu po aktualizáciu na nový iOS bez DFU je nepoužitelná spomalená cihla

  Teraz som si kúpil 12 Pro max, už tam mi vadí že som okradnutý o príslušenstvo, ak budem okradnutý aj o port ktorý je uplna nutnosť tak čo je moc to je moc a 12 bol posledný iPhone

  A já už měl strach, že konečně zmizí notch, nad kterým tak íOslové neustále masturbují.

  Bezdrátová nabíječka je k ničemu:
  – Telefon nabijí pomaleji než kabel.
  – Telefon se zahřívá více než u klasického kabelu.
  – Baterka se dle studií ničí více, když se nabíjí bezdrátově.
  – Nebudete moct používat příslušenství co je na kabel, třeba drátová sluchátka přes redukci. Mám sice Airpody Pro, ale pro kvalitní poslech jedině drátové přes redukci.

  Ale co my můžem diktovat, nebo si přát, Apple jede na zisk a diktuje si, protože ví, že iSekta jehovistů zežere i lejno!
  Tohle by si u Androidu NIKDO z výrobců nedovolil, tam se výrobci předhánějí, je tam zdravá konkurence, naslouchají uživatelům.
  U Apple je přístup fašistický, nadiktujou ti co potřebuješ a dokonce i to, jak to mአpoužívat, nevídaná drzost.

  Já jsem u iPhone 11 Pro Max používal prakticky výhradně bezdrátový stojánek a za rok jsem měl kondici pořád 100%. Takže baterku to rozhodně neničilo. Co by mě ale štvalo je úděsně pomalá komunikace přes WiFi s iTunes. Nevím, kde byla chyba, když WiFi mám 5G i 2,4G a rychlost taky celkem slušná.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.