Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Konečně by AW zase zaznamenaly určitý posun. Od verze 4 je to spíše stagnace a lidem se moc nevyplácí přecházet na novější verze AW.

  hlavně aby zase neposrali velikost watch OS aby to šlo nahrát alespoň na AW4, s aktuálním watch OS mají AW3 při každé aktualizaci problém s volnou kapacitou.

  Watch potřebují to samé co iPhony a Macy – zůžit okraje displeje. Teď jsem 5 za 6 neměnil protože nenabídly vůbec nic ale kdyby byly užší rámečky tak do toho jdu.

  co mate porad „vsichni“ s tema rameckama… treba ipad pro uz nemam skoro jak drzet, protoze temer nema ramecek, telefon to same… u hodinek mi teda pripada praktictejsi pridani senzoru, nez par mm ramecku. Ale chapu, je to subjektivni. Jen jsem se aatim nedozvedel, k cemu je to teda dobre.

  Zúžením rámčeka sa ti zväčší display napr. A samozrejme novodobejší design, na ktorý Apple tak dbá, no teda snaží sa :D (notch u iP v roku 20 neodpustím…)

  Souhlasím. Mám služební A40 a těch nechtěných dotyků každý den… A to patří mezi Android telefony k těm menším.

  To máte ruce jak lopaty, že máte nechtěné dotyky a že by vám vadilo zůžit rámečky? Přestaňte ty mobily držet, jak prase kost!
  Za mě, zůžit rámečky úplně všude, protože i tak jsou tam rámy, jak vrata do chlíva!

  Zlatý rámečky. Hlavně Droid to nemá ošetřeno v SW a nechtěné doteky jsou neustálé. U Applu to funguje mnohem lépe.

  Baterka bude zase na den, nebo jeste mene?

  iDnes – ne, ani nyní nejsou na den, ale pouze na 18 Hodin, po upgrade na slim design vydrží cca 8 Hodin, takže můžeš dobíjet 3x denně. Nebo si můžeš pod ně strčit tu nabíječku a vést kabel k powerbance třeba do kapsy u kalhot, ale pak přijdeš o senzory, které jsou stejně k ničemu!

  ooo: jsi dement, natahuje se akorát tvůj fotr do tebe a tam to pustí

  Zajýmavý, že mě vydrží max den a něco a to je používám, jen jako hodinky. Kdybych začal využívat volání a ostatní funkce co to má, tak baterka mizí před očima, taková je pravda. S těmi 20% máš asi nějakou zázračnou edici co, nebo je používáš pár hodin a pak je vypneš, abys měl výdrž 5 dnů co? Tak si ty pohádky nech.

  Nejlepsi zmena by byl kulaty cifernik jinak to bude porad vypadat jako hracka pro deti….

  NE, to nikdy. Když chceš kulatý design, tak nejlepší designovka je Samsung, ten bez té železné korunky. Jinak hranatá je u digitálek KLASIKA a fakt proto se mi moc líbí. Ale jestli sež zženštilý hóša, tak chápu, že růžovoučká kulaťoučká by pro tebe hošíku byla mocinko žůžo ;-)

  Věc názoru a zaplať bůh, že obdélník, kteří ostatní větší hráči neakceptovali. Podle tvého názoru je kruh znakem dospělosti :D

  Co bych očekával od AW 7:
  1. užší rámečky, nebo je rovnou odstranit, stejně hodinky mají dost velký okraj
  2. výdrž, alespoň 3 dny by byly OK
  4. zrychlit, jsou dost pomalé
  5. odstranit korunku a to tlačítko, nebo alespoň nechat dvě haptické tlačítka místo tlačítka a korunky
  6. zlepšit AOD, je to bída

  co bych čekal od AW 7 SE (socka edition, neboli AWčka pro socky):
  vesměs to co od AW7, hlavně tam nechat taky AOD, ale narozdíl od AW7 by mohli zahodit ty jakože „lékařské/zdravotní“ funkce, protože je to podvod! „Lékařské“ funkce na AW jsou jen marketing, dle nezávislých zdrojů je jejich přesnost pouze 20%, tudíž, reálně se na ně nedá absolutně nijak spolehnout a ty informace z nich můžete brát jen jak nějaký vtipný horoskop….

  Odstranit korunku by byla nejvetší zhovadilost. Korunka s haptikou z nich právě dělá hodinky ne digitálky.
  Pomalé? Asi máš kopírku z Číny.
  Rámečky takto OK, když zmizí je to plus a u hodinek to nevadí.
  Výdrž, souhlas.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.