Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja nemám problem s reklamou a ani zámerně blokování nepoužívám, ale pokud se to jmenuje „tracker“ tak to asi neni uplne koser reklama. Ja proste nechci být sledován nikým a ničím víc, než je nutné. Reklama je cim dal víc agresivnejsí (řvoucí okna, různé tapety, překryvný obsah atd) a uživatelé se pochopitelně této agresi brání. Dalo by se říci, že za to můzou provozovatelé webu sami.

  Mimochodem, LSA zrovna mezi ty agresivni reklamní weby nepatří a statický obsah po stranách mi vůbec nevadí, naopak.
  Průser jsou zpravodajské weby a pod ně patřící media jako žive, mobilmania, mobil atd… celé CNC vydavatelství …

  Uplne v pohode na macu pouzivam adblock a na telefonu brave prohlizec. A tady ty reklamy me prestaly stvat, jelikoz je nevidim 😁. Jedine co me uz na Lsa stve, ze ne vsechny clanky stoji za to cist. Ale aspon reklam jsem se zbavil.

  Co pouzivam blokatory obsahu (plugin) mam na ios klid od reklam. Spousta stranek se nyni nacita rychleji, na lsa vidim jen clanky (k nezaplaceni), zadne reklamy na youtube. A to jsem se bal, ze se vse s blokatorem zpomali.

  Nevím, jestli je tohle úplně věc k chlubení. Dejme tomu, že sledujete nějaký YouTube kanál, který máte opravdu rád. Tohoto tvůrce často mohou živit jen reklamy na YouTube a když si je nezobrazíte, nedostane ani korunu. Taky byste nepracoval bez výplaty.

  Kdyby nebylo v 10 minutovém videu 5 reklam, nikdo to dělat nebude :-) Každý není ochoten se dívat na reklamní blok přerušovaný videem.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější