Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jo ta chyba, kdy se celý počítač rozbije je ideální. Naštěstí v jiných částech světa dává Apple celých 12 měsíců záruky. To je u počítače za vyšší desítky tisíc myslím adekvátní životnost.
  Jinak ta vhyba je způsobena poškozeným firmwarem pro jejich vlastní T2 čip, který si sami navrhli. Ale pokud software může zničit hardware, nic jiného si nezaslouží.

  Mne sa napríklad pravidelne stáva že keď môj 6 mesačný MBP pripojím k monitoru cez HDMI tak to rozhodí celý systém. MBP síce funguje ale pri otvorení krytu sa nenačíta prihlasovacia obrazovka alebo sa zmena jasu chová divne atď. Všetko vyrieši reštart SMC a NVRAM. Pri Cataline som tento problém nemal. Rozmýšľam o preinštalovaní macOS.

  Me se toto deje na Cataline, BS jsem ještě neinstaloval, a ten problem s monitorem resim tak, ze ho vypinam když vypnu MB… monitor pak zapnu az když se na MB prihlasim… Nebylo to pravidlo, ze se to rozhodilo po každém zapnuti, ale bylo do dost casty a otravny, protoze jsem pak musel davat restart…

  Mám problém, že při probíhání aktualizace, kdy mám černou obrazovku s jablkem, tak se mi skoro u konce objeví chyba “při přípravě aktualizace softwaru došlo k chybě”. Když kliknu OK, tak mi vyskočí okno a hledá mi to startovací disk, který to nemůže najít. Nevíte někdo, co s tím?

  Mě docela dost zlobí Safari. Stránky mi nechcou vůbec načíst (napr Facebook), nebo to trvá docela hodně dlouho. Nemáte to tak někdo taky? Před aktualizaci jsem to tak neměla. (Zkusila jsem to s tou Wi-Fi a nic)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.