Zavřít reklamu

Komerční sdělení: S listopadem je bezesporu spojená akce s názvem Black Friday. Tento nákupní „svátek“ nově dorazil i do obchodu iPouzdro.cz, kde si nyní můžete přijít na řadu skvělého příslušenství za bezkonkurenční ceny. Slevy se konkrétně dočkaly například kvalitní kryty pro mobilní telefony, tvrzená skla, bezdrátové nabíječky, obaly pro iPady a řada dalších. Pojďme se na to tedy společně podívat.

Příslušenství pro iPhone

Na své si rozhodně přijdou majitelé jablečných telefonů. Nabídka obchodu je totiž sama o sobě skutečně bohatá a dokážeme zde najít produkty od A po Z. Ušetřit můžete například větší polovinu na nákupu tvrzeného skla pro iPhone XR a 11, s jehož pomocí dokážete předejít drahým problémům. Automobilové nadšence poté rozhodně nadchne samootvírací držák, který zároveň funguje jako bezdrátová nabíječka a je k dostání s 32% slevou, nebo Bluetooth audio přijímač s 48% slevou.

Držák do auta + bezdrátová nabíječka
Držák do auta s bezdrátovou nabíječkou

Milovníci selfie fotografií a focení obecně by mohl zaujmout přídavný blesk CELLY Click Light. S jeho pomocí totiž dokážete znatelně vylepšit kvalitu samotných snímků, a to díky třem režimům svícení. Produkt je navíc k dostání s neuvěřitelnou 80% slevou. Rozhodně ale nesmíme opomenout ani bezpečnost. V té bezesporu kraluje firma UAG se svými extrémně odolnými kryty vhodné pro jakoukoliv situaci. Zmínit si můžeme například model Plasma Ice Clear, který se pyšní vojenskou-drop normou, protiskluzovou úpravou, odolnou konstrukcí a neuvěřitelnou cenou. Pouzdro je v rámci Black Friday možné zakoupit s téměř 60% slevou.

Ostatní skvělé produkty

To ale samozřejmě není všechno. V rámci Black Friday si na své přijdou i majitelé MacBooků či iPadů. K dostání je například pouzdro ESR Rebound Magnetic Black pro 12,9” iPad Pro (2018 a 2020) za polovinu ceny, kryt Mercury Fancy Diary Navy/Lime pro iPad mini 1. až 3. generace za pouhých 159 korun a velice elegantní pouzdro DuxDucis DomoBlack pro 11” iPad Pro (2018) se slevou ve výši 70% a řada dalších.

Rozhodně také nesmíme zapomenout na majitele jablečných laptopů. Ti by mohli ocenit například polykarbonátové pouzdro Comma. To je kompatibilní s 13” MacBookem Air z roku 2018 až 2019 a dokáže váš laptop ochránit před škrábanci, přičemž jej zároveň ozdobí parádní barvou. Produkt se navíc těší 74% slevě. A pokud svůj MacBook častokrát přenášíte? V takovém případě byste definitivně oceníte kvalitní městský batoh Tigernu, který nabízí dostatek úložného prostoru a nezalekne se ani deště.

V nabídce se konkrétně nachází více než 160 jednotlivých produktů, které svým způsobem dokážou potěšit každého jablíčkáře. S nákupem byste ale samozřejmě neměli příliš dlouze otálet, protože nabídka je časově a kapacitně omezena.

Související články

Dnes nejčtenější