Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám 12 Pro max aj XS max a nejaký extra rozdiel tam nevidím na to že XS max je 2 roky starý telefón. 12 má trosku lepšie farby a veľmi máličko je možno svietivejsi ale toho sa nedá pri bežnom použití všimnúť.

  No vidíte ani k tomu nepotřebuje displej s obnovovací frekvencí 120Hz 😊😊 a je nejlepší na světě 😁

  To je tak kdyz nekdo kdo 120hz nema zvani. Protoze ty 120hz displeje jsou fail ve svech smerech, krome hz na papire.

  Staci se podivat na samsung a jeho ultra vs non ultra model.

  Doufam ze az nasadi apple 120hz to nebude tak otresny a neslevi i ostatnich parametru jako ostatni.

  Tak nečekal jsem snad nic jiného když nám je vyrábí Samsung… Škoda těch 120 hz software může být jaký chce, ale prostě těch 60 hz je bída.

  Pochopit psaný text, to je věc… „o jejich výrobu stará konkurence ve formě LG“… a 120Hz je vábnička na retardy. Jediné k čemu je to dobré je, že se výrazně rychleji telefon vybíjí. 90Hz možná na specifické činnosti, ale 120 fakt ne…

  Co to plácáš ? Jaká vábnička? Je čas jsi zajít na oční protože nejspíš hodně, ale hodně velký problém s očima máš… Specifická činnost jako scrolování ? To děláš v naprosté většině ty chytráku… :D

  Není to pravda. Lepší displej má Note20 Ultra – vyšší rozlišení, 120Hz LTPO, vyšší svítivost, nižší odrazivost, přesnější barvy.

  12ProMax má displej lepší jen v jediném parametru – a to v odchylce jasu při pozorování ze 30° úhlu.

  Oba displeje dostaly A+, ne že 12ProMax má nejlepší displej na světě.

  Izzy, přestaňte tu pod každým naším druhým článkem dělat rozepře a raději si přečtěte vyjádření DisplayMate ve zdroji. Jasně tam stojí, že je to dle nich nejlepší displej současnosti. Ne že je stejně kvalitní jako Note20 Ultra.

  Já jsem celé hodnocení četl, včetně všech podrobnosti. Např. že se jedná o displej s nejnižší odrazivostí, což není pravda. Nebo s nejlepší svítivostí, což není pravda. Nebo s nejjemnějším rastrem, což není pravda.

  Nedělám rozepře, jen poukazuji na to, že DisplayMate píše o nejlepším displeji na světě vždy, když si to někdo zaplatí. Před pár dny byl nejlepší displej na světě LTPO panel v N20U. Teď zase s horšími parametry ten v 12ProMax. A tím nijak nesnižuji jeho kvalitu, to v žádném případě.

  Ano, kdyz vysel note tak mel displej nejlepsi on. Ted vysel novej telefon tak ma nejlepsi displej on, to tak vetsinou bejva, ze se mobily na prvni pricce stridaji.

Vložte vlastní komentář

celý text