Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vzhledově stejný produkt používám, ale od jiného výrobce. Každopádně mi u těchto Hubů delší dobu chybí rychlejší síťový port v rámci RJ45. Pořád tam strkají jen gigabit. Pro dnešní dobu, kdyby tam dali 5Gb se zpětnou podporou 2,5Gb a 1Gb, to by byla nádhera :) Anebo alespoň 2,5GbE port, pořád lepší, než gigabit :(

  Ahoj, dotaz jak vravite o zahrievani, plati to aj ked som bez napajania? teda idem len z bateriek v pocitaci, zahrieva sa tiez alebo len ak cez neho pocitac nabijam? aj to ako sa zmeni vydrz accu v pocitaci ak ho pripojim.
  casto som v terene, kde potrebujem nejake porty ale vacsina hubov dost vybija baterku, preto sa pytam.
  diky.

  S tím zahrivanim nemohu souhlasit. Tento port replikator mám a používám prakticky výhradně jako redukci na Hdmi. Replikator je po chvíli vyloženě žhavý, přestože přes něj neprochazi napájení (zdroj mám v jiném usb-c portu).
  Zajímavé je, že toto se nestává při připojení k Dell, ale výhradně u Airu.

  To jste mě celkem překvapil. Já tedy testoval na 16″ MBP, takže nemůžu říci, jak hub hřeje na Airu, ale u mě se teplota opravdu nějak výrazněji nezvyšovala a to ani při nabíjení, tak nevím.

  Zdravím, pokud má autor recenze produkt stále k dispozici, mohl by případně prověřit jeho kompatibilitu, resp. funkčnost s některým z iPadů s konektorem USB-C? Pořídil jsem Air 2020 a podobný produkt pro iPad bych velmi ocenil.

  Take se primlouvam za testy podobnych veci s iPady, nekteri lide pro to maji vyuziti.
  Zaroven pokud ma hub pruchozi USB-C napajeni tak informaci kolik W dokaze protlacit, dost se to lisi a napr mnoho jich MacBook PRO 15″ naplno neutahne.

Vložte vlastní komentář

celý text