Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Od včera mám ip 12 pro max a prvé skúsenosti :

  Displej oproti XS Max nie je absolútne jasnejší (Skorej ešte tmavší jemne) a to má o 800 vs 625 nitu teda viacej ako XS Max. Pokrok v displeji 0 bodov a Super retina XDR je len ojeb na ľudí.. sklamanie teda

  Reproduktory nie sú hlasnejšie, majú jemne iný zvuk. Niekomu sa môže páčiť zvuk viac z 2 roky starého iPhonu XS. Čakal som vylepšenie väčšie

  LED dióda je menej výkonná ako na XS MAX. Svieti citeľne slabšie.

  Narástli citeľne rozmery. Už je to na hrane

  Rýchlosť medzi XS MAX a 12 PRO MAX nie je v praxi vôbec cítiť. Oba telefóny idu na chlp rovnako rýchlo (XS max má cez DFU nový iOS 14.2). A strane je vidieť ako iPhonu 12 chyba 120hz. Toto je epic fail

  Predný fotak na XS Max fotí lepšie ako 12 PRO max čiže za 2 roky žiadny posun. Selfie fotky na XS max majú prirodzenejšou farbu pleti a cela fotka je viacej prirodzená na 12 pro max je taká studena ako keby.

  To sú prvé skúsenosti. Strašne je vidieť ako Apple osádzať čo najviac lacný hw a cez SW si mysli ta banda debilov že to všetko vylepšila aby ušetrili a najviac zarobili.

  Mám obdobnou zkušenost mezi iPhone X a iPhone 12. Na X je displej výrazně bílý, na 12 je při přímém srovnání do žluta. Vidím to pokaždé když jsou vedle sebe.

  Na fotkách z 12 je vidět že jsou brutálně vylepšené softwarově. Tak aby byly rádoby ostřejší a barevnější.

  A co mi při nákupu úplně uteklo je, že 12 nemá tele objektiv. Ten ultra široký je k ničemu. Přiblížení 2x jako měl X bylo praktičtější. Už vím že jsem měl pořídit 12 Pro. Nechtěl jsem ho protože je těžší. No moje blbost.

  Takže spíš zklamání než wow efekt, který jsem zažil a X a nyní jej vidím u syna který přešel z 5 SE.

  A proč jsem si 12 koupil? Protože jsrm X chtěl posunout na děti, baterka už byla horší, chtěl jsem změnu a dvě SIM v mobilu. Jako správná ovce jsem prostě čekal mnohem víc.

  Autor článku by mohol pridať príklad kde ktorý tablet má navrch aj reálne nie len cez tabuľkové čísla. napr. Hry, alebo render, alebo čokoľvek, ale to asi nejde že ?

  Jako čerstvý majitel iPhone 12mini si telefon nemůžu vynachválit :) Přešel jsem z iPhone 7. X,XS,11, 11pro pro mě byly zbytečně velké a ještě těžké telefony. Naplno si tedy užívám 12mini s váhou 130g, o něco menším form-faktorem než iPhone SE 2020.
  Displej, foťák, video, zvuk,… prostě úplně všechno je perfektní. Naštěstí i baterie, která mi vydrží s přehledem celý den (včetně navigace, atd…).
  Jediná chyba je (opravdu velká), že displej telefonu přestává reagovat po nalepení jakékoli folie / skla a vložení do pouzdra (jakéhokoli). Snad to brzy opraví ale štve mě to u telefonu za 23tis…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.