Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Muže mi prosím někdo poradit co mám zapnout aby mi to měřilo spánek když si půjdu lehnout ? Nemůžu na to přijít ani nevím kde se to pak ukazuje. Spát chodím nepravidelně takže si nějakou vecerku nastavovat nemá cenu. Jen proste chci aby mi to merilo ten spánek . Mám Watch 6 děkuji

    Dobrý den,také mě to trvalo dlouho než jsem na to přišel,použival jsem samsung hodinky ty to umí samy.Tady u Apple stačí když si nastavíte ve zdraví rozvrh spánku např.od21.00-9.00 je to ale uplně jedno ,a potom si u toho rozvrhu vypněte buzení a nic jiného nenastavujte.Potom v aplikaci apple watch jděte do spánek a tam všechno vypněte a pouze nechte zašktnuto sledování spánku ,nic víc nenastavujte.Potom vám to bude měřit spánek když si půjdete lehnout a nebude se vám nic nikam přepínat a nastavovat nějaký ty jejich další přiblblý funkce.
    Bohužel apple je v tomto značně pozadu ,samsung nabízí dokonce i daleko lepší vyhodnocení spánku,Bohužel to samé je to s cvičením ,samsung také pozná všechno sám a na nic se neptá jako toto.Nicméně každé má svoje ,samsung zase u nás neumí platit a diktovat zprávy z hodinek.

    Přesně. Kvůli placení jsem si je pořizoval. Když teď, kvůli rouškám, nefunguje Face ID. A to diktování je bonus navíc.. Jinak vše ostatní v nich je „Apple bloatware“.

Vložte vlastní komentář

celý text