Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tedy dokázal že je 12 Pro Max zase naprostou špičkou a nějáký 100000 Megapixelový Ťamťung je tak leda odpad a humus 😎

  Podívej se na různá srovnání, která jsou na youtube, ve kterých lidé porovnávají kamery iPhonu a Samsungu. Zjistíš, že v některých situacích vyniká Apple, v některých zase Samsung. Není tam jednoznačný vítěz.

  Co se týče článku, tak potvrzuje to, co tvrdí např. Peter McKinnon na svém ytb kanále. Říká, že rozdíl mezi PRO a PRO MAX sice je, ale není tak dramatický, jak by očekával a jak to Apple na Keynote prezentoval.

  Tak za dne fotí dobře telefon i za 7 000
  Takže jde hlavně o to jaké fotky lezou z telefonu v noci což je docela důležitý a proto jsem objednal 12 pro Max.

  Nádherné fotografie, tohle je prostě špica + to nádherné na čipu stabilizované video v Dolby Vision bude vypadat neuvěřitelně, mnohem lépe než nějaká Ťamťungácká sekaná 8K při 24FPS, v tomhle je Apple prostě na míle daleko před konkurencí. Neuvěřitelný krok vpřed u letošních modelů 😀

  uplakánku, pravda bolí co, když zjistíš, že Huawei a Xoami zadupe tvůj 12 PRO MAX hluboko do země! Však počkej na dxomark 😀 Ale klidně si dál nalhávej, že máš „něco jako zrcadlovku“ v mobilu 😂😂😂

  Já sháním mobil s co nejlepším foťákem. 5G, multitasking a podobné sračky mě nezajímají. Ale jelikož se mi nechce tahat foťák a chci abych nebyl úplně totálně bit na kvalitě, tak vyžaduji, aby lezli z telefonu co nejlepší fotky. Je mi jedno jaká značka, nejsem zatížen na žádnou. U iphonu 12 pro jsou fotky pěkné, to se musí nechat, líbí se mi také že fotí do RAW, páč si s fotkami v pc rád hraji v Photoshopu. Co jsem koukal na fotky ze Samsungu S20 ultra, tak docela bída…tento foťák přidává strašně živé barvy a fotka pak vypadá hodně uměle. Nemám rád když technika za mě upravuje. Čekám až ještě vyjde Xiaomi 11 pro nebo Samsung S21 (S30). Docela mě zaujal i Huawei P40 mate pro, ale ta absence Googlu je pro mě neakceptovatelná, jelikož přess Google drive jedu snad úplně všechno. Nehledě na to, že doma mám Google asistenta Google Nest. Takže zatím u mě vyhrává Iphone 12 pro max. Trochu mě tam vadí ta absence 90 nebo 120Hz obnovovací frekvence a ten jejich debilní výřez. No babo raď. Jsem schopen těch 34 papírů za mobil dát, i když se to většině lidem zdá jako totální pakárna, ale nerad bych je vyhodil za něco, co neumí pořádně fotit. (samozřejmě pořádně v úvozovkách) na nějakou zrcadlovku, byť základní zatím žádný mobil nemá a ještě asi dlouho mít nebude, co si budeme povidat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější