Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Do půl roku nejvíce prodávaný,ikdyž pro někoho bude z těch závisle naučených lopat trošku problém a výdrž rozhodně větší než SE:) to bude Top Compact s Mega displej!

    Síce som objednal mini, pretože 12 6,1 mi nedáva zmysel za tú cenu. Ale bojím sa tej batérie.

    Dát na recenzi MINI verzi někomu, kdo primárně používá/chce velké pádlo je trošku nesmysl. Co ho nechat zrecenzovat někým, kdo nechce obří telefony, ale naopak váha a velikost jsou pro něj klíčové + chce mít kvalitní foťák a faceid (a samozřejmě nové technologie jako U1…). Osobně jsem na tento mobil čekal strašně dlouho (vyhovovala mi váhově a rozměrově řada iP7/8/nové SE). Teď když vyšel konečně velikostně telefon co se mi líbí si mi zhoršil zrak a jsme nucen koupit větší 12. :-( I když je otázka, jetsli to nakonec neprodám a koupím MINI. Komu se nelíbí nebo ho nechce, ať si ho nekupuje. Moc nechápu negativní komentáře. Chodíte na všechny diskuzní fóra všech produktů co se Vám nelíbí a kritizujete něco co nechcete používat? Nechte prosím lidi, ať si kupují co chtějí oni.

    ale jsou tam i recenzenti zvykli na MAXovy rozmer telefonu, a s velikosti 5.4″ po par dnech pouzivani neshledavaji zadna omezeni, a dle svych slov by dokazali s telefonem dlouhodobe fungovat

Vložte vlastní komentář

celý text