Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A jste si opravdu jistí tím, že MBP 16 bude mít Apple Silicon? Spousta lidí na tom použí třeba dual boot s Widlema a to jaksi asi bude trochu na siliconu problém. Každopádně jsem dost zvědavý. Počkal jsem s koupí MBP 16 na upgrade. Nechtělo se mi dávat 70 litrů za starý model, když má být upgrade. Tak uvidím

  To ovšem není problém Applu, že na tom nerozběhnete widle 😂

  Je to do veľkej miery problém Apple, lebo je veľká skupina zákazníkov, pre ktorých je Windows nevyhnutný na prácu, takže ak to Macy s Apple Silicon nezvládnu, tak títo zákazníci nekúpia nové stroje. Pre Apple sú peniaze vždy až na prvom mieste, takže nepodpora Windows na Macoch s Apple Silicon môže predstavovať potenciálny problém. Samozrejme sa to v predajoch nepretaví až tak, lebo o väčšiu časť profesionálov prišli už inými pofidérnymi krokmi – napríklad trojročným držaním vadných klavesníc, odstránením portov a SD čítačky atď.

  Mám ešte v zásobe veľa krutých právd, pod ktoré by sa naozajstní Apple fanúšikovia podpísali, ale Apple ovce si budú po prečítaní trhať vlasy a hádzať sa o zem, že sú to rozprávky.

  Procka kuoujou hlavne designeri a developeri, takze o zakaziny neprijdou, proste si budou muset koupit nejake widle ale surface.

  Ak si myslis, ze developeri nepotrebuju Intel x64 virtualizaciu (nie nejaku pofidernu emulaciu typu Rosetta), tak si na velkom omyle.. to radsej prejdu k Dellu ci Lenovu – a poslu Apple do r*ti.

  Apple developeri k Dellu a Lenovu neprejdou. Ti co potrebuji widle, tak si koupi widle. Stejne tak i vestina ostatnich.

  Rád bych viděl macbook pro 16 se siliconem třeba okolo 60 tisíc no :D ¨
  Vím jsem naivní ale i tak v to doufám. Podle spekulací by cena u maců se siliconem měla jít dolů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.