Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Xbox si koupím jen kvůli Forze, a budou to jediné dvě hry (motorsport a horizon), které na něm budu mít. Kdybych hrál i jiné hry, přemluvilo by mě množství exkluzivních pro playstation. A to, i když je ovladač ergonomicky o dost horší.
  Rozdíl výkonu se mi zdá zanedbatelný.

  Ahoj,
  Remote play u PS funguje nejen na stejné síti. Běžně jsem pařil z Essenu a konzoli jsme měl doma v Praze.

  Mejte se fajn,
  A.

  PS5 je TOP co se týče technologií a hlavně TOP co se týká HER! a HRY jsou stěžejním tématem herních konzol !! Sony má k Apple blíž než kdokoliv jinej a co se teď jeví, že může být lehce pozadu, může být za rok či dva lehce napřed ;)
  Opět neznalost redaktora předsouvá špatnou domněnku o tom, kterou konzoli si koupit.. Pro jablíčkáře a pro všechny co milujou videohry, PS5 je TOP prostě.

  Místo fanatických pro“PSkovských“ komentářů by možná nebylo od věci si ten článek přečíst znovu a trochu s porozuměním. Nebo alespoň poslední odstavec, ze kterého je snad jasně patrné, že se ve výsledku jedná jen o porovnání a nikoliv o doporučení, kterou konzoli má kdo radši vzít.

  Je pěkné, že mě považujete za “proplaystationového fanatika”, ale narozdíl od Vás, mám něco napsáno ve videoherní žurnalistice. Tudíž hraji na všem, bez rozdílu platformy. Ale jako napsat “Xbox Series X vs. PS5 : Která konzole je pro jablíčkáře lepší?” a pak vychválit aplikaci xbox, která s videoherním zážitkem má společného tolik, asi jako fernet a internet a na základě toho doporučit konzoli bez exkluzivního obsahu, je trnem v oku, který dehonestuje jablíčkáře jako opravdu tupé ovce. Je to to samé, jako kdybyste jim mezi Macbookem Pro a MS Surfacem doporučil produkt od Microsoftu, jen kvůli dotykové obrazovce.. Tento článek je naprosto irelevantní, stejně jako Vaše odpověd na můj komentář.

  Tak pokud bych vybíral, tak koupím PS5.

  Xbox hry si zahraju v cloudu skrze Nvidia Shield s nainstalovaným Xbox Game Pass.

  Ale asi mi bude stačit ten Shield.

  Jakožto konzolista můžu říct jedno…..z pohledu jablíčkáře je lepší ta konzole, která hlavně nabízí lepší obsah ve formě exkluzivních titulů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.