Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Hmm, kdyz takhle dopadnou kryty, jak pak dopadne samotny telefon kdyz ho budu pouzivat s magsafe nabijeckou bez krytu? :D

    Presne ..určite treba rátať z poškrabaným zadným sklom po čase v takom prípade …je to ako na ipade , pri smart konektore sa nachytajú mikro častice kovu a časom sa to poškriabe pri pohybe apple pencilu ..podobne to bude aj tu , ale to pieskové sklo snáď vydrží viac ako hliníkový rám ipadu ..

    Pre ovce ako si ty ano… aj keby je to nakusnuté jablko ohraničené v tvare ♦… Preber sa. Sedíš presne na definíciu iSheep. Dúfam že vieš ako znie….

    Lidi jako ty mi docela dovedou otrávit den… to si tak člověk pročítá diskusi, aby se dověděl pár užitečných názorů a hned zkraje narazí na slovenskýho trotla, který má potřebu urážet… To na Slovensku nemáte magazíny o Apple, že oxiduješ tady?

    Tak jsem jako vždy pořídil černý Kožený kryt pro iPhone 12 Pro. Na první pohled mě udivil až plastově “dokonalý” dojem z kůže ale patinu to dostane časem. Jinak zpracování super a tlačítka mají mnohem příjemnější odezvu než u stejného typu pouzdra pro XS. Jinak cena vyšší jen o 10€ než u silikonu relativně příjemně překvapila.

Vložte vlastní komentář

celý text