Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak z Apple.cz Max ještě objednat nelze, u miniho se mi to na několikátý pokus podařilo.

  Také jsem objednal 12 mini, objednáno kolem 14:06 s dodáním 13 11. tak uvidíme, objednával sem to ale přes aplikaci applu v telefonu kde to spustili asi 2 minuty po 14. hodině kdy webovej obchod ještě neběžel.

  na PC se pri samotnem dokonceni nakupu webova stranka vrati na cernou obrazovku, a zadnou objednavku nezalozi. Opakovane jsem to zkousel.

  „Už to bude.
  Jen pár detailů a Apple Store bude znovu otvírat. Brzo nashle.“

  tzn na obrazovku, ktera tam uz davno nemela byt.
  eshop uz byl davno otevreny
  divne.

  Objednáno,
  Doručení 13.11 údajně.

  Objednáno,
  Doručení 13.11 údajně.

  Objednával jsem přes apple.com. Apple Pay hotovo (peníze stále na účtu). Děkujeme, posíláme potvrzení na vaši emailovou adresu (email žádný nepřišel). Tak nevím :))

  Pokud ti neprijde mail, tak nemas nic objednano. Musi prijit mail.

  Take se me to seklo ve finalnim procesu, vypadalo ze to proslo, a mail nedosel, objednavka nebyla.

  Já už z ofiko stránek nikdy neobjednám. Sice jsem měl telefon jako první, ale při reklamaci velký problém a odkazování na zákaznickou linku. Nakonec jsem ten telefon musel prodat. A to jsem žil v domnění, že se s iPhonem nic stát nemůže.

  takže za týden bude zase plný Bazoš telefonů MAX a MINI s přirážkou 3-5 tis za kus. Stejně jako v případě 12PRO. ZM*RDI překupnický.

  Já Pro objednal 16. ve 14:10 a pořád čekám. Teď sem objednal přesně ve 14:00:30 a doufám, že budu v první vlně. Schválně co bude k vyzvednutí dřív. Pro sem platil kartou a Pro Max mám jako blocker. Oba v EW.

  BTW pokud bude dřív Pro, tak rezervacku na Maxe nechám za 34 tis, tzn za prodejní cenu.

  Jako trochu jsem Apple nepochopil. :(. Podle mě ta hláška:

  „Už to bude.
  Jen pár detailů a Apple Store bude znovu otvírat. Brzo nashle.“

  se zobrazila, když to bylo přetížené. Já jsem se dostal, až kolem 14:15 a to prošlo, ale přes mobilní APP. :(. Doručení píše 13.11.2020.

  Hned pak jsem dal další objednávku na příslušenstvím + Apple Watch a taky prošlo. Peníze za tuto jsou už strhnuté.
  Takže podle mě se strhnou až objednávka postoupí dál. Nebo někdo jiný názor?

  V rámci snahy mít iPhone 12 Pro Max co nejdříve jsem včera ve 14.00objednával ze 3 zařízení najednou, byl problém s platbami, opakovaně to padalo, pak proběhla platba přes ApplePay a já koukám, že má najednou objednány 2 telefony, i když jsem chtěl jeden. Na podporu Apple se nešlo dovolat, status objednávky Zpracování nešel změnit a dnes ráno již statut objednávky Příprava k odeslání….Též už nelze nic změnit. Vím, že u jednoho iPhone můžu odstoupit od smlouvy a Apple ho poslat zpět, ale proč někomu případně neudělat radost. Nejsem žádný překupník, telefony přijdou v první možný den, tedy 13.11., jedná se o iPhone Pro max 256 GB tichomořsky modrý, nechci za něj nic navíc, tedy byl by za 36990 Kč, jen trvám na tom, že ho nikam nechci posílat, ať si ho případný zájemce vyzvedne a zaplatí v hotovosti u mě doma. Bydlím ve Stradově, Chlumec u Ústí n.L. mail je: filipovsky@volny.cz

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější