Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  One more thing, ostré a barevné logo, to může znamenat představení Apple glass !

  Hm nebo taky prelomove obdobi jako prvni apple produkt s vlastnim CPU. Vidim to takhle. Takze pro zacatek nejaky Macbook 12″ a mozna Macmini ktery bych si hned bezel koupit. :)

  To by mohlo být ono. Bombastické představení revolučního produktu Apple Glass…pouhých 8 let po Google Glass😂

  Kde, že jsou Google Glass po 8 letech? Dokud to neudělá Apple pořádně, tak je hezký, že měl někdo dřív koncept, který byl k ničemu. Hlavně, že byl první v tom udělat špatný produkt :D

  U nás ve firmě někteří specialisté GG používají. iOvce si holt ještě budou muset počkat, chápu, že cokoliv bez nakousnutého jablka je pro ně ee.

  Bylo by skvělé, pokud by ten „one more thing“ bylo prakticky použitelné řešení virtualizace Windows (obecně x86) na Apple Silicon. Jinak se obávám, že se Apple Silicon bude krásně vyjímat zastrčený za jejich kloboukem. Uzavírání ekosystému tímto směrem je velmi nešťastné. Tedy minimálně pro nemalou část uživatelů jablečných počítačů.

  Co podle Vás vyjadřoval vzhled předchozích pozvánek? Ta modrá, nebo ta s oranžovými kruhy?

  Můj názor- nic. Neumím to pořádně rozklíčovat ani zpětně a to už vím co představili.

  Proč tedy hádat co vyjadřuje vzhled tento? :)

  Je to jasné. Bude to jeden úplne, ale úplne nový emotikon stolice. ;o)
  Ale vážne, fakt by som vzal ten zážitok, keď Steve v obálke doniesol MacBook Air, alebo také malé placaté nič a ono to bol ikonický iPhone. Držme si prsty.

  Když si pozvánku pustíte v AR tak je vidět animace loga a barevných světel, které velmi připomínají otevírání a zaklapávání notebooku..

Vložte vlastní komentář

celý text