Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ne, že bych chtěl být hnidopich, ale 15. září je stále řazeno k létu, podzim začal až další týden, takže letos na podzim to bude teprve druhá Keynote.

  Zrovna dnes jsem mel v plánu zakoupit macbook air 2020 základní verzi za 27,450 Kč. Myslíte si že má smysl počkat ještě týden, s čím se apple vytasí nebo ty ceny budou úplně jinde s těmi silicony?
  udělám velkou chybu když si dnes koupím macbook air s intelem?

  Osobně bych počkal. Mám firemní MBA 2020 s i7, 16GB a 512GB a není to žádný zázrak :/

  Akorat dneska jsem chtel jet kupovat tuhle konfiguraci :D bud i5 1.4, 16GB, 512GB a nebo i7 2.3, 16GB, 512GB… :/ A akorat posledni 2 dny resim, jestli postaci ta i5 a nebo si priplatit 12k (bez DPH) za i7 a mit „jistotu“. Kazdopadne, notas budu potrebovat relativne rychle… Tak se trochu obavam, ze ty ARM procesory budou dostupne az na prelomu leden / unor :/ natoz pak jejich kvalita, to se ukaze az nekdy v obdobi kvetna… tak snad by to alespon mohlo zahybat s cenou… Za vas, smim-li se zeptat, postaci i5 nebo radeji priplatit za i7? :D

  I7 je to samy co i5 a navic v airu oba tezce throttluji, za tech 12 tisic mas jistotu akorat toho, zes je splachl do hajzlu

  V podstatě záleží, na co tento MacBook budete používat. Osobně se na Silicon těším, ale podle mého bude nějakou chvíli trvat, než se pro něj napíší/překompilují aplikace, takže po spuštění prodeje, může být malý počet kompatibilních aplikací. Avšak nejspíše bych počkal a nechal se překvapit + sledoval bych dění alespoň měsíc po spuštění prodeje.

  Nebo objednat Intel těsně před uvedením a podle dojmů z prezentace objednávku buď ponechat, nebo stornovat, či vrátit. Sám bych objednal, ale nerozbalil.

  …. tedy ten prodej v ČR :)

  ale teď vážně… mám fanless i7 od Huawei ve zlaté barvě, jsem spokojen. Koupeno za 50% zmiňovaného MBA.

Vložte vlastní komentář

celý text