Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mohu jen potvrdit. Objednáno asi hodinu po začátku předprodejů u Electroworldu i u Datartu a pořád mi ještě nejsou schopni říct, kdy dorazí.

  Ono se nedostalo ani na předobjednávky. Objednán Apple 12 Pro 128GB modrá, objednáno hned 16.10 jakmile to u alzy spustili v 14:04 a nic. U objednávky mám 11.6 a teď mi z Alzy přišla zpráva, že až 3.12. To je těma kreténama, co to zkupují a pak po bazarech, FB atd. prodávají o 5K dráž. Asi se už fakt na ten iPhone vyfakuju a koupím raději opět nějaký Android, stejně toho umí víc. Kdyby se Pixelu 5 neodlepovali displeje, už bych Applu dal zbohem. Předražený krám a čekat na to, dělají s tím nehorázné caviky, takhle pozdě si ten IP můžou narvat do zadku.

  Jj, vydávat se za někoho jiného je na tomto webu bohužel zcela běžné a jednoduché a majitel s tím nic nedělá…

  A co má jako dělat majitel s tím, že se má někdo nic George1? :D ten nick může mít kdokoli

  Na normálních webech, když si ten nick zaregistruješ, tak se pod ním další na témže webu vydávat nemohou 😉

  Protože to nevíme ani my, dodavatel hlásí prázdné sklady :) taky jsem objednal 14:01 a stejně jej nemám, na příští týden je přislíbená várka :) pro EW

  Chýba mi tu článok, že u iPhone 12 už nie je možné mimo autorizovaného servisu vymeniť nič, a to ani keď vymeníte diel za originálny z iného iPhonu. Berte to len ako námet.

  Originální díl z jiného iPhone pochází z 90% z kradených telefonů, které nejdou aktivovat. Uronil jsem slzu, pro chudaky pouliční opraváře.

  Všetci výrobcovia poskytujú servisom originálne náhradné diely a keď odíde napríklad kamera, tak oprava stojí cenu kamery plus cenu práce, len Apple potrebuje zarobiť dvakrát alebo minimalizovať šancu, že to niekto dá opraviť, lebo oprava čohokoľvek stojí 80% ceny nového zariadenia formou swap. To je jediný dôvod, prečo sú dosky párované so sériovými číslami komponentov. Žiaden iný dôvod neexistuje. Keby chceli zamedziť montovaniu dielov z kradnutých zariadení, tak spravia jednoduchú databázu sériových čísel a deaktivujú komponenty z iCloud locked devices (tie sériové čísla sú na Apple serveroch už teraz).

  To je ta ekologie Applu, neopravovat, ale rovnou do šrotu aa výměna za nový kus, s_rát na přírodu. Hlavně, že odstranili nabíječku LOL!

  Ja to vidím jinak. Apple zkrátka drží vysoký standard i u opravovaných zařízení a chce to mít pod kontrolou. Pokud si koupíte Ferrari v salonu, a zboříte ho, tak o tom taky rozhoduje výrobce jestli se o bude řešit opravou, nebo odpisem.
  Velká část oprav z neautorizovaných servisů končí strašně – ztráta vodotěsnosti, šmejdské čínské díly atd atd. Vím o tom docela dost a kolikrát je mi zákazníků z „láska“ servisů a podobně líto. Za cenu originálu dostanou šmejd a naprosto nulovou záruku, pokud se po jejich opravě projeví jakákoliv jiná vada, dávají od toho ruce pryc.
  Všechno zasviněný silikonovým lepidlem (B7000 a podobné shity) takovým způsobem, že pokd to přijde do aut. servisu je potřeba vyměnit dalších 10 dílů, aby to šlo poskládat podle předpisů výrobce a bylo to zas vodotěsný. Samozřejmě to zase zaplatí zákazník (oprava po neautorizovaném zásahu) ale to je „pouličním“ fuk.
  Nikdo neprovádí žádnou kalibraci vyměněných dílů, protože k tomu nemají nástroje, lepené díly se fixují kolíčkama z hobymarketů a rozebírá se to žiletkou, kreditkou a nevím čím vším ješte.
  O antistatice ani nemluvím!
  Takže přístup Applu schvaluji.

  Stejný případ, objednáno na Applu kolem 14:30 (do té doby nebyl server schopný se načíst) v den prodeje a termín je 10. listopadu. Zkusil jsem ještě předobjednávku u iWantu, tak schválně kdo se pochlapí dříve

  Tak to fakt nechápu, nemá to nabíječku v balení, nemá to sluchátka v balení, má to ošklivý výřez v displeji a jenom 60Hz displej na který se nedá vůbec koukat, nepodporuje to paměťové karty, dost těžko se tam tahají nakradené aplikace, mptrojky…
  Žádné dárečky k prvním předobjednávkám, žádný cashback a druhý telefon k tomu. Tohle nemůže nikdo normální přeci kupovat 🤣🤣🤣

  S Vašou logikou sa ani nečudujem, že niekto dokáže vyplodiť takýto komentár …vraj sa na 60 hz nedá pozerať 🤣🤣, keby nie je viac hz dostupných u konkurencie , zrazu by ste s tým nemali problém , pamaťová karta v roku 2020? Kde mám 256gb v telefóne a sa smiešne € 200gb na cloude ? Vážne ? Jediné s čím súhlasím, je, že mohol byť aspoň
  case v balení pri pro verziách, keď už nie všetkých, alebo keď už nie sú slúchadlá v balení, mohlo byť trebárs 50% dolu z ceny na airpods po zakúpení nového zariadenia alebo niečo podobné …

  Chápu, že jde o ironický komentář. Nechápu ale, že iPhone 12 může někdo koupit. Notch je podle mě ohyzdnost, chyběl by mi Always-on displej, čtečka otisku prstů a kdo ví co ještě (už mnohokrát jsem byl překvapený, co iPhone a iOS nemá).

  Kompromisy ano, ale u telefonu tak do 10 tisíc, ne u víc než 2x dražšího.

  Originální díl z jiného iPhone pochází z 90% z kradených telefonů, které nejdou aktivovat. Uronil jsem slzu, pro chudaky pouliční opraváře.

  objednan iP12pro na appluStore 16.10 dvacet minut po zverejneni a termin dodani 29.10-3.11, rovnez objednano v istores a tam mi volali 23.10 at se pro nej stavim..aw6 s kozenym remenem trvalo doruceni z chiny skoro mesic pres apple..

  Tak zdá se, že žádná krize není. Myslel jsem, že pracující šetří a podnikatelé jsou na dně (aspoň to tak tvrdí). Rvát se o takovou zbytečnost v ceně 30 až 40 tisíc je dost přepych. Většina ten telefon nutně nepotřebuje.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější