Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nemáte aj vy problém že ak do poľa kde zadávate webovú stránku, vyhľadávané slovo tak Vám nič nezačne hľadať? Stáva sa mi to dosť často a vždy musím ísť na stránku Googlu a zadať to priamo tam. Pritom mám v nastaveniach nastavené vyhľadávajú službu Google.

  nepoužívej google, jednoduchý.. já nevím.. chceš radu, ale k čemu? bavíš se o iphonu? jakou aplikaci myslíš?.. jestli to je iphone a safari, tak máš zaplé doporučení vyhledávače, atd.?

  Nie mám android a používam operu. Jasne že mám iPhone a safari a ako som písal mám nastavený Google ako predvolený vyhľadávač. Nestojím už o radu. Dakujem

  Jasně, že máš iphone.. ne to fakt není jasný, když můžeš mít mac nebo ipad.. Asi jako není jasný, že používáš safari.. A mě nezajímá jestli máš nastavený google nebo ne, ale jestli máš zaplý doporučení vyhledávače.. nauč se číst.

  Vzhledem k tomu, že prohližeč (vyhledávač) je nejdůležitější komunikažní prostředek, je jak z komerčního hlediska, tak zejména bezpečnosti systému klíčový. Netýká se to jen mobilní platformy. Apple zřejmě kalkuluje daleko do budoucnosti a takovéto řešení dává smysl.

  Ako, rad by som nieco nove, lebo google zacina byt svojimi reklamnymi vysledkami absolutne nerelevantny.. Kvantum vysledkov je skrytych, ukazuje tie, ktore by som mozno chcel vidiet na zaklade toho, ze 2 miliony idiotov z LSA hladaju nezmysly, tak ich ponukne aj mne..
  Bohuzial Apple s lokalizaciou je na tom otrasne, CZ/SK klavesnica doteraz nevie to co US.. vtip..
  duckduckgo vyhlada nieco na US strankach, na SK je to stale nepouzitelne..

  Apple nebo Google… Oba budou filtrovat co ukážou. Už teď je potřeba občas použít alternativní vyhledávače jako je duckduckgo nebo yandex aby to vrátilo nějaké relevantní výsledky.

  Trochu paradoxní přístup, vzhledem k včerejšímu článku o miliardách USD od Google za vyhledávač Google. Dá se očekávat, že pokud už Apple údajně vyvíjí vlastní vyhledávač, že jej upřednostní před Googlem a tudíž o těch 10 miliard USD/rok přijde. A to už není žádná malá lata.

  Ale pravdou je, že netuším jaké sumy vygeneruje vyhledávač ve formě tržeb za poplatky za upřednosťování ve vyhledávači.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější