Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vymodlený? jsme snad v kostele? :-) reverzní nabíjení je asi tak životaschopné a potřebné, jako 3D televize. nejdřív budu nabíjet baterii v telefonu, tím jí opotřebovávat, pak se ztrátou použiju energii z takto nabité baterie do cívky, abych s ještě větší ztrátou nabil jinou baterii, to musel vymyslet genius nebo pštros no ni? :D

  Tady nejde o běžné každodenní používaní této funkce, ale slouží k tomu spíš k tomu když se ti náhodou vybijou Airpody tak si je hodíš na iPhone a dobiješ :-) to samé například Apple Watch :-)

  Apple Watch? opravdu ? 😁 tady má někdo Android a nemá Apple watch, protože jinak by věděl, že nepodporujou Qi nabíjení na čemkoliv jiném než na své proprietární nabíječce.

  Právě jsi vysvětlil funkci powerbanky, které lidi navzdory tvým teoriím docela používají. Místo cívky si tam dosaď elektroniku powerbanky a máš to naprosto přesně, ni Ajnštajne?

  Ok, Martine. Taháte u sebe neustále powerbanku ? Kabel na nabíjení iphone / airpods, kabel na nabíjení Apple watch ? Opakuji že je to řešení když se vám nečekaně vybijí Airpody nebo Apple watch :-)

  Neříkám že jde o něco světového. Nebo že to je funkce z které si člověk sedne na zadek. Je to funkce bez které se člověk obejde, ale je příjemné když tam je byť by jí člověk použil 2x do roka. Ale zrovna v ten moment je právě strašně rád že tam tu funkci má :-) . Je to třeba jako aplikace měření . Já sem říkal zbytečnost , ale když jsem u sebe neměl metr , tak jak jsem byl rád že tam ta možnost je :-) takže to co vidíš ty jako nesmysl , tak někdo to to prostě bude plně využívat :-)

  Ano neustale nosim powerbanku, kabel i adapter na 220V

  Kdo nesedi jen doma u PC a v aute tak proste nabit potrebuje, telefon neda celej den s gps kdyz clovek hraje geochacing a dela turistiku v prirode

  Je celkom príjemné, ak na služobnej ceste môžem nabíjať moje hodinky Samsung Watch Active 2 a slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ mojím mobilom Samsung Note 10 Plus – a na všetko mi stačí jediná nabíjačka, resp. jediný kábel USB C pripojený k Macbooku Air…

  Jako nouzovka snad, ale pouzivat mobil za nekolik desitek tisic korun jako powerbanku je zhovadilost.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější