Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jen mě tak napadá ,k čemu je ohebný displej?
  nebo v čem je lepší jak klasický ?
  Např. Samsung galaxy fold , naprosto nepraktický a nevzhledný a k čemu to ? jen aby mohli natáhnout cenu na 50 000kč + ?

  Samsung ho jiste prodava, aby zbohatnul :-) To snad nemyslis vazne… Jde primarne o ukazku, ze je to mozne. Kazda technologie, ma svuj cas, Samsung alespon inovuje.

  No ja by som radšej niečo ako Surface Duo ale dotiahnute do dokonalosti, ak by sa podarilo po rozložení mať display bez stredového delenia , čiže by sa proste pekne prekryli obidva displaye, tak by to bolo geniálne a nebolo by treba riešiť problém ohybu displaya.

  Takový telefon vyrábí LG, technicky je parádní a super, bohužel LG softwarová podpora nejstojí za mnoho, takže uživatelsky to moc budoucnost nemá.

  Pro ty, kteri tvrdi, ze Samsung Galaxy Fold a spol. je totalni FAIL, tak si uvedomte, ze zrovna Samsung je vynalezce novych ohebnych telefonu. Mozna moc nevydrzi, ale aspon je to napad, ktery by nebyti Samsungu prisel az za nekolik. A zrovna Apple nebyt Samsung ohebnych displeju by ohebna zarizeni vyvijel dostatecne dlouho na to aby jine firmy vynalezly mobily ktere maji kridla a letaji.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.