Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Celá recenze vychází jen z toho co udává výrobce na obalu. Ten kdo psal tu recenzi nikdy neprovedl test kolikrát opravdu nabijete iPhone 11 pro, Bohužel to jen matematicky vypočítal jelikož kapacita iPhonu 11 pro je cca 3000 mAh. Každý kdo se alespoň trošičku vyzná v Bateriích tak ví, Že udávaná hodnota 30 000 mAh hodin nikdy nemůže tuto kapacitu předat do jiných zařízení. Realně Tipuji že kapacita bude možná 23000 mAh. Dokud nikdo neudělá Vybíjecí test profesionálním přístrojem, tak údaj na obalu jakékoli baterie je zavádějící.

    Jestli toužíte po problémech, kupte si něco od tohoto přeprodejce čínských šuntů. Ani po uznané reklamaci z nich peníze zpátky nedostanete!!!

    Je nutné, abyste brali v potaz rozdíl mezi Swissten.eu a produkty Swissten. Produkty Swissten můžete zakoupit prakticky kdekoliv, pokud jste je tedy nekoupili ze Swissten.eu, tak tento obchod nemůžete hanit a reklamaci si musíte vyřídit tam, kde jste produkt zakoupili. Z vlastní zkušenosti vím, že se reklamace v obchodě Swissten.eu řeší bleskurychle – nikoliv ode mě, ale od známých, kterým jsem obchod doporučil a měli například problém s nefunkčním kabelem. V ostatních obchodech by se k vám postavili zády a čekali byste klidně 30 dní, což se zde neděje.

    No nevím, jak to tak čtu tak asi máme doma vadný kus. Sice má super maximální kapacitu, jen teda rozhodně není možné zároveň nabíjet powerbanku i něco z powerbanky. Notebook se mi sice nabíjet taky nepovedlo, ale to spíš je vada notebooku. Jinak ale mohu doporučit, za tu cenu.

Vložte vlastní komentář

celý text