Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  apple komunikoval že 5G sa bude medzi 4G a 5G smart prepínať , aby sa šetrila baterka
  tú čítam že 5G wifi bude len pri 5G od operátora ako to bude s týmto smart prepínaním počas hotspotu na 5G wifi čiže baterka pred očami rapídne dole

  Osobni hotspot je zakladni vec, pouzivam velmi casto uz 3 roky, na androidu neni problem i u levnych pristroju zapnout 5Ghz pri LTE..
  Tady je Apple 100 roku za opicema.
  Podminka ze musi byt 5G sit pro 5Ghz je nejvetsi blbost co jsem v posledni dobe videl.
  Tak drahe pristroje MUSI zvladat vsechno co je zcela bezne u levnych pristroju s Androidem, pokud to nezvladaji, tak to neni zadna moderni vlajkova lod ale smejd.

  Vážení přátelé, přešel jsem z Androidu na IOS a co se týká rychlosti a spolehlivosti tak paráda. Hotspot jsem využíval hodně v autě a to co předvádí Apple je děs, nikdy nevydrží připojen víc jak 5 minut a nebo se ani po deseti pokusech nespojí. Vyzkoušeno i v autech jiných značek než vlastním. Nedokážete někdo poradit? S počítačem v pohodě ale jinde hrůza.

  hmm, Takže když dáš na Fabii gumy s rychlostním indexem 300+ můžeš lítat 350 po dálnici, aneb když mi přichází pomalý signál tak ho zrychlím :-))
  Jak to říkala Růžičková ? U nás jde přestavba tak rychle, že my už dnes se máme líp než zítra… pozítří… včera… No včera jsi to přece řikal, předsedo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější