Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  apple komunikoval že 5G sa bude medzi 4G a 5G smart prepínať , aby sa šetrila baterka
  tú čítam že 5G wifi bude len pri 5G od operátora ako to bude s týmto smart prepínaním počas hotspotu na 5G wifi čiže baterka pred očami rapídne dole

  Osobni hotspot je zakladni vec, pouzivam velmi casto uz 3 roky, na androidu neni problem i u levnych pristroju zapnout 5Ghz pri LTE..
  Tady je Apple 100 roku za opicema.
  Podminka ze musi byt 5G sit pro 5Ghz je nejvetsi blbost co jsem v posledni dobe videl.
  Tak drahe pristroje MUSI zvladat vsechno co je zcela bezne u levnych pristroju s Androidem, pokud to nezvladaji, tak to neni zadna moderni vlajkova lod ale smejd.

  Vážení přátelé, přešel jsem z Androidu na IOS a co se týká rychlosti a spolehlivosti tak paráda. Hotspot jsem využíval hodně v autě a to co předvádí Apple je děs, nikdy nevydrží připojen víc jak 5 minut a nebo se ani po deseti pokusech nespojí. Vyzkoušeno i v autech jiných značek než vlastním. Nedokážete někdo poradit? S počítačem v pohodě ale jinde hrůza.

  hmm, Takže když dáš na Fabii gumy s rychlostním indexem 300+ můžeš lítat 350 po dálnici, aneb když mi přichází pomalý signál tak ho zrychlím :-))
  Jak to říkala Růžičková ? U nás jde přestavba tak rychle, že my už dnes se máme líp než zítra… pozítří… včera… No včera jsi to přece řikal, předsedo.

Vložte vlastní komentář

celý text