Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Prosím o připomenutí věci neznalému:
  Čím měla být ta nabíječka tak úžasná? Vždyť dneska bezdrátové nabíječky montují pomalu čínské děti v garáži (nadneseně).
  Tak co na tom tak vývoji tak dlouho trvá?
  Dík

  Myslím, že Apple se snažil o to, abys na libovolný místo na nabíječce mohl položit zároveň iPhone a Watch a obě zařízení se začala nabíjet. Tohle řešení zatím nikdo nemá a v blízké době nejspíš ani mít nebude, protože se zatím nenašel způsob, jak něco takovýho vytvořit.

  No spis to vypada ze vysledkem Airpower je Magsafe. Tyto dve technologie bych rekl resi totez…

  No spis to vypada, ze MagSafe je taky docela k prdu. Nabiji 2x pomaleji nez kabel a obourucni pouzitelnost je naprosto stejna, tedy zadny prinos.
  NEDEJBOŽE az odstrani konektor 😱😱😱😱😱😱😱

  Presne . Uplne to straca zmysel , keď aj tak človek vysí na kábli , len je magnetický a ešte nabíja aj pomalšie …s lightningom mám za 50minút nabitý telefón, bez ohľadu na teplotu nabíjania ..

  Apple zacal prodavat specialni noční stolky v jedenacti barvach SE ZABUDOVANOU Magsafe. Stolek je ukoncen konektorem USB-C (konecne), do nejz si zapojite kabel s nabijeckou – NENI soucasti dodavky !!!
  Ma to zvysit pouzitelnost Magsafe a zejmena se nebude odtrhavat originalni super Apple kabel. Uzivatele si tak konecne mohou pouzit kabel svuj, ktery je zivotností na zcela nove urovni 👍👏
  Stolky se navic prodavaji v mnoha ruznych provedenich, takze “ten svuj” si vybere opravdu kazdy.
  Ceny se pohybuji od 1000 $ do 3500 $

  Takze fyzikalni zakony porad plati?
  Dobre vedet.

  Presne. Proto taky tezke ocelove lode, nemuzou plout po hladine.

  „Inženýři v Sovětském svazu vynalezli „Betonové lodě“.
  „Betonové lodě? To je nesmysl copak betonové lodě můžou plavat?!
  „z čeho jsi čerpal? deník Pravda, tak to musí být pravda… .
  „jo a hlavní město Sahary je Písek, vole“

  :D

  hm, evidentně vůbec netušíš, o čem píšeš. Drtivá většina dnešních lodí je z oceli a „světe div se“, i betonová plavidla se vcelku úspěšně vyrábějí už desítky let. Ale to při své nízké inteligenci nemůžeš vědět.

  Jinak dle mého názoru Airpower v tom designu jak byl představován nikdy nebude. Důvod je jednoduchý. Vzhledem k tomu že Apple začal vyrábět řeminky typu Solo loop bude muset být nabíjecí část Apple Watch výklopná🙉🙉

  Pánové, zaprvé o tom psala jako o naprosto zaručené věci veškerá tech média po celém světě. A zadruhé o tom hovořil leaker, který se trefil v přesné ceně iPhonu SE 2 a dalších x hardwarech loňského a letošního roku. Ale je mi jasné, že vaše zdroje jsou lepší a že byste magazín vedli jinak.

  Jestliže někdo řekne že se iphony nepředstavi v září ale v říjnu to bych bral. Ale jestli nějaký idiot vyřkne že výroba Airpower jede na plné obrátky tak je to blb. Napište mu a zeptejte se ho co s těma nabijeckama které se od srpna vyrobily budou dělat ? Zajisté to bude vědět. A co se tyče našich informaci???? No to je jednoduché pane Filipe. Pokud se mě někdo zeptá jak to vypadá s výrobou Airpower tak já mu odpovím jednoduše “ nevím”. Ale pokud nějaký trotl řekne že se nabijecka vyrábí na plné obrátky a ona se nevyrábí, tak kdo je v očích normálního člověka větší hňup? Já nebo on?????? Mějte se…..

  No tak ono je to půl na půl. Nebudu tady vyjmenovavat 100% zaručeně zprávy špičkových lakerů za poslední 2 roky. Snad jen pár. Touch ID v power butonu na iPhonu, kulaté tlačítko Mute, 120 Hz displeje, zmenšení výřezu v displeji , překladač do češtiny v Safari atd. atd. Takže pokud tady někdo napíše 10 tipů co bude pristi rok na iPhonu a v novém iOS a do 5 se trefí defacto muže dělat lakera. Tak nějak ……….😂😂

Vložte vlastní komentář

celý text