Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na čo ho budete v redakcii používať? Dúfam, že nie len písanie a editovanie článkov 😄. Budem čakať na nejaký poriadny test pri ktorom sa iMac poriadne zapotí :)

  Kúpiť v takej konfigurácii obyčajný iMac za tak veľké peniaze bola tragická voľba. Bude sa to prehrievať nakoľko chladenie 0 bodov a výkon pôjde rapídne dole, grafika RDNA je už zastaraná ale cena je vysoká (nastupuje RDNA2 ktorá poskočila riadny kus dopredu). Na druhu starnú iMac Pro je zastaraná popelnica na Intel tragickej platforme ešte viac prehnitiej… ale aspoň chladenie ma iMac Pro oveľa lepšie no. No Apple počítače ma samu biedu… Tak snáď aspoň radosť urobil.

  Tedy vlastně jste řekl, že koupit toto je blbost, ale koupit cokoli jiné je také blbost :-) tak teď vám nějak nerozumím.

  Nie, povedal som len že akýkoľvek počítač od Applu je bohužiaľ uplna blbosť lebo tie počítače nie sú ani zďaleka tak dobre aké by mali byt za tie peniaze. Apple počítač je sami kompromis žiaľ.

  Dnsnsn: naprostý souhlas. Tohle poskládáš za skoro třetinovou cenu, daleko lepší konfiguraci na AMD platformě, a ještě k tomu plně rozšiřitelnou a customizovatelnou. Nechápu lidi, co kupují počítače od Apple? Třeba Mac mini kde je ssd napájené na MB, což je prasárna nejvyššího kalibru.
  Já jedu jedině Ryzentoshe, kde vše funguje na 100%. Proč platit 2/3 ceny navíc za logo jabka?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější