Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ano. Taky pro ne neni urcena. To je jako by jste rekli, ze starym 30ti pinem uz nenabijete lightning. Boze jde o pokrok nejakym smerem. OnePlus ma taky dve moznosti nabijeni Warpcharge jen a primo od OnePlus neno Qi ale desne pomale.

  Bohužel nemohu souhlasit. Srovnávat 30pin s lightningem, to jste úplně někde jinde. Technologicky to není žádná jiná technologie. Rozdíl bude ve velikosti cívky a magnetu kolem. Logické je, že čím větší cívka, tím se samozřejmě bude iPhone 12 nabíjet rychleji. Od Applu to byl výborný marketingový tah. Nabíječku mám objednanou, tak jsem zvědav na reálné testy s 11 Pro Max. Telefon nabíjím stejně přes noc kdy spím, takže mi to nějak extrémně nevadí, ale uvidíme. 🙂

  Jenom dotaz- neškodí baterii když je neustále připojována a odpojovaná od bezdrátové nabíječky? když mám telefon na klasické nabíječce a zvednu ho tak se neodpojuje jako na bezdrátové. Všichni víme jak jsou na tom jablka s bateriemi a ještě takhle jim pomáhat

  Za mě je to na prd, protože na mém iP11 šla kapacita baterky pomocí bezdrátu o 6% dolů během měsíce… teď mám 89% a mobil je starý rok.. :D Kamarádka má XR dva roky a něco a má 88%.. takže za mě moc nedoporučuji..

  Mimochodem pro chytré hlavy… bezdrátovka je certifikovaná Qi od Native Union, kterou sám Apple prodává, nemám čajnu, tak nerýpejte, koho se to netýká, snažím se pomoct těm, kteří se ptali.

  Ja mma teda uplne stejno zkusenost. Bezdrat mi proste rychle zabiji kapacitu baterie. Prestal jsem to pouzivat a je klid.

Vložte vlastní komentář

celý text