Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kůže se používáním mění. Je ohmataná, odřená, mění svůj tvar, někdo tomu ř´iká, že získá patinu. Je to její vlastnost, která výrobkům z kůže dává jejich osobitost. Pokud s tím při nákupu nepočítám, měl bych se zamyslet nad sebou a ne nad reklamací.
  Opět se hledá senzace v lidské hlouposti.

  Možná jde o lidskou hloupost, ale taky možná by Apple neměl mít kryty, které po správném používání vypadají jako nechtěně poškozené

  Pokud se nepletu, například transparentní kryt obsahuje na zádech kolečko, které jak předpokládám má zabránit otisku, navíc i čárku směrem dolu, aby nebyl otisk také od kabelu. Tedy na tuto vlastnost museli přijít, a jsou si toho vědomi. A pořad lepší je mít poškozen kryt než samotný přístroj.

  Kolečko na zádech krytu jsou magnety (i ta čára směrem dolů) stejně jako jsou v ostatních krytech (kde ale nejsou vidět).

  A ten kousek magnetů směrem dolu slouží pro příslušenství, kde je důležité aby mobil zůstal v jedné poloze (například stojan do auta).

  Ale díky těmto viditelným magnetům by nemělo být poškození krytu tolik zřetelné. Každopádně tak jako tak, spousta lidi má kryt bez magnetů a víme jak vypadají při běžném používání telefonu.

  Ta nabíječka spolehlivě podře časem i skleněný záda telefonu. Myšlenka dobrá, ale jinak k ničemu. Řešením bude dávat mezi telefon a nabíječku papír a to se vyplatí.

  Magnetická řešení nabíjení se u výrobců elektroniky před mnoha lety nikdy příliš neuchytila. Zřejmě to mělo své důvody, kvůli kterým o to lidé příliš nestáli. Uvidíme, zda i tohle Apple zvládne zpopularizovat stejně jako odstranění 3,5mm jacku. Místo nabíječky raději měli do IP12 dát panel s AoD a alespoň 90hz frekvencí, rychlé drátové i bezdrátové nabíjení, přidat čtečku otiksu do displaye, a vylepšit fotoaparát aby dorovnal Čínské značky . K tomu přihodit moderní kodeky, a poladit výdrž baterie.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější