Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jako sorry ale stěžovat si, že je v balení jen jedna samolepka? :-D To jako vážně? Kam si je lepíte, na auto?… Samolepky jsou úplný nesmysl a odstranil bych je bez povšimnutí obě.

    Moje řeč, příští iPhone prosím už jen do papírového sáčku, bez ničeho. Takové bulk balení, kdy by byl jen v papírovém eko sáčku pouze mobil a nic navíc.
    Osobně se těším, až Apple odstraní i konektor pro nabíjení a taky ten odporný SIM slot, stačí single e-sim, na co mít dvě sim v mobilu, je to hloupost, ať si lidi koupí rovnou pak dva (socky) a ať si každý za ty blbý necelý dva litry koupí pak i nabíječku zvlášť, je to ekologické, než to kupovat najednou a to my smysl dává.

    Videl uz niekto na vlastne oci modru? Lebo jedna fotka ukazuje tmavo modru, druha svetlejsiu..mozno to nazivo vyzera uplne inac. A v store mi pise, ze na modru sa caka cca 10 dni dlhsie, ako na ostatne farby.

    Jo viděl včera v Alze modrou iPhone 12, musím říct, jak dětská rrajda od ťamanů, modrou nebrat! Ale u PRO verze se mi zdá tichomořská lepší, ale tu jsem naživo neviděl.

Vložte vlastní komentář

celý text