Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  “ Jestliže se chystáte přejít na novou „dvanáctku“ z nějakého zařízení, které má obyčejný LCD displej, tak budete naprosto uchváceni. Podání barev, maximální jas a celkový pocit z tohoto displeje je opravdu famózní”. S tím si dovolím nesouhlasit a myslím to třeba v porovnání 11 vs XS, žádné extra rozdíly zde nejsou. Ostatně, pokud by oled technologie byla lepší, proč by XDR monitor od Applu měl to blbé LCD, které má malý jas, neumí zobrazit skutečně černou, nemá takové barvy atd.?

  Jo většina dílu je z Asie. Už mohli vytáhnout více grošů a od čínanů koupit silnější baterii, to je odpustitelné. Nikdo nemá tak slabé baterky jako iphone.

  Sice má Apple baterie nejslabší, zato bych řekl nejlépe zvládnutý power managment. Takže být v tom opravdu baterka jak u konkurence, řekněmě těch 5000 mAh, tak by to byla parádní výdrž. Zas na druhou stranu 1cm tlutý a o dost těžší mobil fakt nechceš, takhle je to kompromis, byť třeba těch 1000mAh navíc by přidat mohli.

  Strašně mě (tedy hlavně manželku) zklamala ta zlatá barva iPhone Pro. To je fail jak prase! S fotkou zlatého iPhonu na webu Apple nemá reálná podoba telefonu nic společného. Nejraději bych jim to hodil na hlavu, ale manželka šedý telefon nechce, stříbrný taky ne, když nosí zlaté šperky a ostatní barvy jsou úlet, takže stejně není z čeho vybrat. Prostě koupíte něco podle fotek v předobjednávce, máte nějaká očekávání a co vám pak přijde domů je úplně mimo.

  Tady na Cejlu každý cigán tu zatu myluje. Mame na krk řetězy tluste zlate, to gádžové nemáte nove iPhony zlate su pro nas cigáni. Brno, cejl, Bratislavska, každý móre mit zlato a od vas gadžu brát peníze, dávky a nedělat. Hloupi býlý zavidět.

  Dobrý den
  V článku píšete že cituji ¨apple display opravdu umí ¨
  chci se zeptat kdo vyrábí display pro apple ?
  není to nahodou samsung ?
  Děkuj za reakci předem.

Vložte vlastní komentář

celý text