Zavřít reklamu

Během včerejšího večera vydal Apple pro veřejnost novou verzi operačního systému iOS 14.1 a společně s ním, i čtvrtou beta verzi iOS 14.2. Kromě úprav aplikace Domácnost, Poznámky a oprav menších chyb, přináší uživatelům i nové tapety, které jsou k dispozici pro všechna zařízení narozdíl od tapet, které byly zpřístupněny výhradně pro iPhone 12 a iPad Air 4. Pokud byste si tapety chtěli vyzkoušet již nyní, máme pro vás skvělou zprávu – stáhnout si je můžete na své iPhony či iPady.


K dispozici je celkem osm nových tapet, každá ve světlé a tmavé variantě. Náhledy si můžete prohlédnout ve fotogalerii tohoto článku, samotné tapety v plném rozlišení jsou dostupné na odkazech níže. Musíme podotknout, že se tapeta neuloží do nabídky nativních tapet v Nastavení iPhonu, ale do fotogalerie, přes kterou ji lze nastavit.

Pokud vás alespoň jedna z tapet oslovila, je nutné pro stažení otevřít tento článek ve webovém prohlížeči na vašem iPhonu nebo iPadu. Poté klikněte na název vybrané fotografie pod tímto článkem. Následně stačí dlouhým stiskem vyvolat dialogové okno, ve kterém vyberete možnost „Přidat do Fotek“. Z Fotek můžete tapetu nastavit přímo přes piktogram sdílení a možnost „Použít jako tapetu“.

Dnes nejčtenější

.