Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kazde rano mam budik na 5:30. Telefon se to ucil asi mesic. Budiz.
  V sobotu ale prece nebudu vstavat v 5:30 !?!
  Kdyz budik nenatahnu vubec, nebo jej zamerne nastavim na 8:00, v obou pripadech se baterka nabije uplne normalne na plno – tedy treba v 1:00 je hotovo. Overeno i v noci, pokud se nahodou vzbudim. Takze tato funkce je ponekud polovicata. Aspon kdyby byla vazana na ten budik.

  Pěkně jsi to shrnul , oni by si měli vytáhnout hlavy z prdele a trochu přemýšlet .
  Volám už několik let po tom, abych viděl aktuální stav baterie na telefonu a na AW vzájemně, aniž bych potřeboval aplikaci třetí strany. Ano, teď jeden krok je, že mi iPhone oznámí, že mám AW nabito na 100% , ale obráceně stále ne. Bože vždyť to jsou obyčejné uživatelské a provozní věci, které vy softwarově neměli být problém, když to aplikace 3 stran umí, no ne ? Nebo iNE ?

  Těžko volat, když ten druhý nechce slyšet. On sam vi nejlip, co potrebujeme (a co ne).
  Mozna to bude nejprinosnejsi vec na iP 13 (14,….) A mame namet na Novy model 👍

  Můžu poprosit jakou aplikaci třetí strany na to používáš ?

  Třeba BatteryPhone, hodnocení nic moc , ale fungovala mi jak jsem potřeboval , dokonce si můžeš na AW nastavit v kompilaci že vidíš stav baterie iPhonu.
  Taky můžeš nastavit oznámení o úbytku energie , nebo nabití na určitá procenta , pro mě bylo třeba důležité vědět , že už mám jen 40% u AW i u iPhone. Důležité je nechat běžet aplikaci na pozadí na obou zařízeních.

  Kdybys radši napsal k tématu. Komplikace to je , stejně jako tvůj osobní život, protože žít s takovým křestním jménem jako he Hubert, musí být , no prostě komplikace ;)

Vložte vlastní komentář

celý text