Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kazde rano mam budik na 5:30. Telefon se to ucil asi mesic. Budiz.
  V sobotu ale prece nebudu vstavat v 5:30 !?!
  Kdyz budik nenatahnu vubec, nebo jej zamerne nastavim na 8:00, v obou pripadech se baterka nabije uplne normalne na plno – tedy treba v 1:00 je hotovo. Overeno i v noci, pokud se nahodou vzbudim. Takze tato funkce je ponekud polovicata. Aspon kdyby byla vazana na ten budik.

  Pěkně jsi to shrnul , oni by si měli vytáhnout hlavy z prdele a trochu přemýšlet .
  Volám už několik let po tom, abych viděl aktuální stav baterie na telefonu a na AW vzájemně, aniž bych potřeboval aplikaci třetí strany. Ano, teď jeden krok je, že mi iPhone oznámí, že mám AW nabito na 100% , ale obráceně stále ne. Bože vždyť to jsou obyčejné uživatelské a provozní věci, které vy softwarově neměli být problém, když to aplikace 3 stran umí, no ne ? Nebo iNE ?

  Těžko volat, když ten druhý nechce slyšet. On sam vi nejlip, co potrebujeme (a co ne).
  Mozna to bude nejprinosnejsi vec na iP 13 (14,….) A mame namet na Novy model 👍

  Můžu poprosit jakou aplikaci třetí strany na to používáš ?

  Třeba BatteryPhone, hodnocení nic moc , ale fungovala mi jak jsem potřeboval , dokonce si můžeš na AW nastavit v kompilaci že vidíš stav baterie iPhonu.
  Taky můžeš nastavit oznámení o úbytku energie , nebo nabití na určitá procenta , pro mě bylo třeba důležité vědět , že už mám jen 40% u AW i u iPhone. Důležité je nechat běžet aplikaci na pozadí na obou zařízeních.

  Kdybys radši napsal k tématu. Komplikace to je , stejně jako tvůj osobní život, protože žít s takovým křestním jménem jako he Hubert, musí být , no prostě komplikace ;)

  Ja by som chcel vediet, co je to za blbu modunerobit normalny clanok, ktory sa da skrolovat, ale pouzit rotator, kde pre jednotlive informacie musim tukat ako blazon na sipku doprava. Nie je jednoduchsie to napisat pod seba a oddelit podnadpismi? Nie je to len tu, an mnohych dalsich hlavne bulvarnych weboch. Ked sa chcem vratit naspet, musim zase pretukavat sipku naspet jak truhlik. Take clanky uplne prestavam pozerat. Mam dojem ze modernym trendom je veci robit komplikovanejsie. Sam robim weby, ale takymto hovadinam s vyhybam, a zakaznici to ocenuju.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.