Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  este dobre zesom ostal na ios 12

  Po instalaci iOS 14 do iPhonů 11 Pro mi zlobil e-mail a co více přestává mi často fungovat připojení k netu přes 4G ( pomůže pouze restart telefonu). V rámci oprav se vyřešil problém s e-maily ale uvedený problém s výpadky datového připojení stále přetrvává . Máte někdo stejný problém ?

  Myslíš výpadek ze 4G do 3G třeba? Mě se u ip8+ stává, že mi to občas spadne z LTE do 3G dočasně. Buď pomůže v nastavení ve volbě dat přepnout do 3G a pak zpět do LTE, nebo obvykle do 30 min. se to samo vrátí do LTE.

  Dobrý den,
  s přechodem na iOS 14.0 začala v autě zlobit navigace (iPhone SE 1. gen). Přes bluetooth chybí v přehrávaném hlasovém pokynu první cca 2 vteřiny. Například z pokynu – „po osmistech metrech odbočte doprava“ je slyšet „doprava“…. :( Kratší pokyny nejsou slyšet vůbec, jen se přeruší rádio, podcast či hudba, ale je ticho.
  Verze 14.1 to nevyřešila, chyba trvá.
  Potýkáte se se stejným problémem?
  Kam lze nahlásit tuto chybu?
  Děkuji za pomoc.

  No dobrý, ale ten problém u starého SE to pořád nevyřešilo, že je telefon prakticky nepoužitelný z důvodu extrémního vybíjení baterie! Navíc před nainstalováním IOS 14 byla kondice baterie 90% a teď je 83% ! Za 14dnů!
  Tak 14 iOS má nejspíš za úkol oddělat staré telefony, aby si lidi koupili nové.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.