Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já si na aktualizaci ještě počkám…naštěstí iPhone 11 s 14.0.1 vydrží s baterkou jeden a půl dne bez přehřívání…kazda aktualizace iOSu poslední dobou je jak hození mincí.

  NAprostý souhlas. Mě o víkendu vydrží od soboty ráno do neděle večer. V týdnu dávám večer v 22.30 na nabíječku s cca 60% – sundáno z nabíječky ve 4 hod :(

  mám betu iOS 14.2 a výdrž baterky je, minimálně za mě, celodení záležitost. Vstávám v 8:00 se 100% a  jdu spát okolo půlnoci se 15-25%.

  – iPhone X: 82% kondice baterie

  Kupoval sem hned když šel jako novinka do prodeje. Za rok hodlám měnit za iPhone 13, takže si na baterku fakt nemohu stěžovat.
  Napadá mě ale, jestli by nemohlo být na vině ultrarychlé nabíjení některých lidí? Přeci jenom moje 5w bezdrátová šunt nabiječka dává baterce menší záhul než když do iPhonu natvrdo člověk narve plnotučnej kabel od Macbooku. Nebo se možná pletu?

  Na mám iPhonu SE (1. gen, kondice baterie 97 %) a iPhonu 6S se iOS 14 stal pro baterku noční můrou. Doslova vidím, jak procenta mizí před očima. Minutový hovor si vezme klidně 3 %. 14.0.1 nepomohl, nepomohl ani 14.1 a nepomohl ani postup Applu udělat wipe a restore z cloudu (akorát jsem s tím ztratil spoustu času). Snad pomůže 14.2, ale do bety jít nechci. Netrpělivě už čekáme na iPhone mini, akorát se bojím, aby se tento průser nepřenesl současně s restorem z iCloudu i do nových iPhonů.

  Ja budu prechazet z ip8 na 12 mini a po dlouhe dobe udelam cistou instalaci. Budu to delat postupne a az bude hotovo, prehodim simku

  Asi jo. Budu muset udělat čistou instalaci (bez dat aplikací). Data ze zdraví, kondice, staré messages, HomeKit atd. by se měla natáhnout z iCloud po přihlášení. Takže snad to bude OK. Mám z toho trochu hrůzu, opravdu nerad bych o něco přišel.

  To nemá v podstatě vůbec smysl. Aplikace do systému nezasahují a po jejich instalaci a opětovném nastavení budete tam, kde jste.

  Dobrý den,
  s přechodem na iOS 14.0 začala v autě zlobit navigace (iPhone SE 1. gen). Přes bluetooth chybí v přehrávaném hlasovém pokynu první cca 2 vteřiny. Například z pokynu – „po osmistech metrech odbočte doprava“ je slyšet „doprava“…. :( Kratší pokyny nejsou slyšet vůbec, jen se přeruší rádio, podcast či hudba, ale je ticho.
  Verze 14.1 to nevyřešila, chyba trvá.
  Potýkáte se se stejným problémem?
  Kam lze nahlásit tuto chybu?
  Děkuji za pomoc.

Vložte vlastní komentář

celý text